امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۰۵:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 28804
تاریخ انتشار: ۵ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۳۴
تعداد بازدید: 100
ساعد نیک‌ذات رئیس هیئت مدیره انجمن عکاسان ایران در گفت‌وگو با خبرنگار هنرهای تجسمی فارس درباره فعالیت‌های اخیر انجمن توضیح داد: انجمن عکاسان ایران ...

ساعد نیک‌ذات رئیس هیئت مدیره انجمن عکاسان ایران در گفت‌وگو با خبرنگار هنرهای تجسمی فارس درباره فعالیت‌های اخیر انجمن توضیح داد: انجمن عکاسان ایران برنامه ای را با عنوان «10 روز با عکاسان ایران» در سال گذشته برگزار کرد که با توجه به حضور عکاسان بسیار در شهرهای مختلف کشور، هیئت مدیره تصمیم گرفت تا منتخبی از آثار این رویداد را در کنار برگزاری مسترکلاس و کارگاه عکاسی در شهرهای بزرگ که کلنی‌های عکاسی کشور هستند به نمایش بگذارد که اصفهان به عنوان نخستین شهر در موزه هنرهای معاصر خود میزبان آثار این نمایشگاه بود و آقای مقیم‌نژاد هم مسترکلاس «فاین‌آرت» را برگزار کرد.

او از استان فارس به عنوان دومین استان میزبان «10 روز با عکاسان ایران» یاد کرد و گفت: برای استان فارس در حال تدارک برنامه‌ها هستیم تا علاوه بر نمایشگاه عکس 10 روز با عکاسان ایران،‌ کارگاه عکاسی، سخنرانی و مسترکلاس نیز برگزار کنیم.

وی از برگزاری دومین دوره «10 روز با عکاسان ایران‌» در سال جاری خبر داد و گفت: اولین مجمع عمومی انجمن در آذرماه سال 88 برگزار شد و به همین دلیل زمان برگزاری برنامه «10 روز با عکاسان ایران» در سال گذشته آذرماه انتخاب شد که در خانه هنرمندان ایران برگزار شد و امسال نیز دومین دوره آن در آذرماه جاری برگزار خواهد شد.

نیک ذات همچنین از برگزاری مجمع عمومی انجمن عکاسان ایران در سال جاری خبر داد و گفت: در این مجمع عمومی گزارشی از فعالیت‌های انجمن ارائه خواهد شد و اعضای هیئت مدیره انجمن نیز ترمیم خواهد شد.
انتهای پیام/
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها