امروز : پنجشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 14
۰۹:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 28809
تاریخ انتشار: ۵ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۳۰
تعداد بازدید: 72
زهرا جعفری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اصفهان اظهار کرد: دو روز پیش سالگرد درگذشت آقای عابدی، آخرین رئیس هیئت چوگان استان بود. وی تصریح ...

زهرا جعفری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اصفهان اظهار کرد: دو روز پیش سالگرد درگذشت آقای عابدی، آخرین رئیس هیئت چوگان استان بود.

وی تصریح کرد: عابدی پیش از مرگش اصرار زیادی داشت که جعفری به عنوان رئیس آینده هیئت انتخاب شود که رئیس فدراسیون چوگان نیز در حال حاضر وی را به عنوان سرپرست موقت هیئت چوگان استان اصفهان انتخاب کرده است.

نایب رئیس هیئت چوگان استان اصفهان ادامه داد: قرار بود فدراسیون چوگان این رشته را در اصفهان مورد حمایت خودش قرار دهد و اسب و امکانات در اختیار ما قرار دهد، اما پس از یکسال تنها کاری که کرد سرپرست جدید را معرفی کرده است.

وی با بیان اینکه گمان نمی‌کنم تحولی در هیئت چوگان و این رشته در اصفهان رخ دهد، اضافه کرد: کارهای زیادی بر زمین مانده که از سرگیری و راه‌اندازی مجدد این رشته در اصفهان را با شک و تردید همراه می‌سازد.

جعفری تأکید کرد: در حال حاضر اسب و زمینی برای تمرین در اصفهان وجود ندارد و زمین دولت‌آباد به متروکه‌ای تبدیل شده است.

وی با بیان اینکه اصفهان از گذشته مهد چوگان بوده و این رشته از این شهر به نقاط دیگر صادر شده، گفت: قصد داشتیم قسمتی از میدان نقش جهان را برای این رشته ورزشی به صورت نمادین در نظر بگیریم و تا حدودی موافقت‌های لازم را نیز در این خصوص گرفته بودیم که این کار هم رها شد اما امیدوارم به هر نحوی که شده این کار صورت بگیرد.

انتهای پیام/63020/ذ20
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها