امروز : پنجشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 22
۱۰:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 28827
تاریخ انتشار: ۵ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۳۳
تعداد بازدید: 56
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دوشنبه به نقل از خبرگزاری «تاج‌نیوز»، سیف‌الله صفراف معاون مرکز تحقیقات استراتژیک ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دوشنبه به نقل از خبرگزاری «تاج‌نیوز»، سیف‌الله صفراف معاون مرکز تحقیقات استراتژیک ریاست جمهوری تاجیکستان، اظهارات رحمت‌الله زائراف رئیس حزب سوسیال دموکرات این کشور که عملیات خاروغ را «ترور دولتی» نامیده بود، سیاست‌بازی عنوان کرد.

وی اظهار داشت که زائراف می‌خواهد از این حادثه بهره‌برداری سیاسی کرده و مردم را به سمت خود جلب کند. لیکن، همه می‌دانند که خود مردم بداخشان بهتر از هر سیاستمداری، آرامش و صلح را حفظ می‌کنند.

معاون مرکز تحقیقات استراتژیک ریاست جمهوری تاجیکستان خاطرنشان کرد که این قضیه نباید سبب ایجاد مباحثی بین بخشی از مردم و حکومت شود. لیکن، این که چگونه مبارزه یا مقاومت دولت ملی با تروریسم بین‌المللی، ترور دولتی نام گرفته است، قابل‌درک نیست.

سیف‌الله صفراف تصریح کرد که برخی احزاب سیاسی می‌خواهند از عامل چین، روسیه، آمریکا، اروپا و  افغانستان به سود منافع پیش‌ از انتخابات خود استفاده کنند.

این مسئله در حالی است که روز قبل رحمت‌الله زائراف رئیس حزب سوسیال دموکرات در سالگرد حوادث خاروغ بداخشان، عملیات نظامی دولت تاجیکستان در این شهر را «ترور دولتی» خوانده بود.
انتهای پیام/خ
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها