امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۱۸:۱۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 28837
تاریخ انتشار: ۵ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۳۴
تعداد بازدید: 49
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، شرکت مستقل فیلم‌سازی آرندای فیلمز تهیه کننده این فیلم است. نکته جالب این که «سوپرمنچ» یک فیلم ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، شرکت مستقل فیلم‌سازی آرندای فیلمز تهیه کننده این فیلم است. نکته جالب این که «سوپرمنچ» یک فیلم مستند است.

این مستند بلند سینمایی درباره زندگی و فعالیت‌های شب گوردون در سال 1991 است. وی یکی از برنامه‌ریز‌ها و مدیر برنامه‌های دنیای موسیقی است.

مایک مه‌یرز می‌گوید بیش از بیست و دو سال است که او و گوردون با یکدیگر دوستان صمیمی هستند و وی می‌خواهد با کارگردانی «سوپرمنچ» به وی ادای دین کند.

رسانه‌های گروهی از گوردون به عنوان یک پیشگام امور هنری ، تهیه کننده موفق و شومن مطرح چند دهه اخیر دنیای سرگرمی و هنر اسم می‌برند.

اما با آن که اهالی هنر آشنایی نزدیکی با گوردون دارند، وی برای مردم عادی و تماشاگران سینما و تلویزیون یک چهره نه چندان آشنا و ناشناخته باقی مانده است.

منابع نزدیک به مایک مه یرز می‌گویند وی با کارگردانی فیلم بلند مستند خود نگاهی هم به پشت پرده دو دنیای سینما و تلویزیون خواهد داشت.

هنوز زمان شروع کار ساخت «سوپرمنچ» معلوم نیست. اما مه پرز قصد دارد آن را برای نمایش عمومی در پائیز سال آینده میلادی آماده کند.

این بازیگر کمدی می‌گوید همیشه دوستدار ژانر مستند بوده و می‌خواسته فیلمی را در این ژانر جلوی دوربین ببرد. او اظهار امیدواری می‌کند «سوپرمنچ» آخرین فیلم مستند او در مقام کارگردانی نباشد.

در عین حال مه پرز گفته است اگر شرایط کاری در آینده مهیا شود، بسیار مایل است فیلم‌های داستانی را هم به عنوان کارگردان جلوی دوربین ببرد.

تماشاگران سینما مایک مه پرز را برای بازی در مجموعه فیلم کمدی اکشن و ماجراجویانه «آستین پاورز» می‌شناسند. او در این مجموعه فیلم که به قصد شوخی با فیلم‌های ضد جاسوسی و جیمز باندی تهیه شده، در نقش یک مامور ضد جاسوسی بی دست و پا به نام آستین پاورز بازی کرده است.

مه پرز در مجموعه انیمیشن «شرک» هم به جای کاراکتر اصلی آن که غولی سبز رنگ به نام شرکت است، صحبت کرده است

انتهای پیام/ ا
برچسب ها:
آخرین اخبار