امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۰۱:۴۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 28862
تاریخ انتشار: ۵ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۳۳
تعداد بازدید: 52
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، هیچ یک از این دو فیلم بازیگران سرشناس را در نقش‌های اصلی خود ندارند و متعلق به سینمای مستقل ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، هیچ یک از این دو فیلم بازیگران سرشناس را در نقش‌های اصلی خود ندارند و متعلق به سینمای مستقل هند هستند.

«ایساق» یک درام اجتماعی و خانوادگی به کارگردانی مانیش تیواری است. فیلم‌نامه این فیلم اقتباسی مدرن از قصه و نمایش کلاسیک «رومیو و ژولیت» ویلیام شکسپیر است.

در دل قصه عاشقانه فیلم، درباره مافیای معادن سنگ و شرایط سخت زندگی اهالی بخش جنوب کشور هند هم صحبت شده و داستانی در ارتباط با معضلات جامعه امروزی هند به تصویر کشیده می‌شود.

«نشا» دومین فیلم جدید سینماهای هند یک درام رومانتیک را با حال و هوایی دلهره‌آور تعریف می‌کند. آمیت ساکسونا کارگردان فیلم است.

این فیلم در سکوت کامل خبری ساخته شده و هنوز کسی اطلاعی از خط اصلی قصه آن ندارد. سازندگان فیلم گفته‌اند قصه این درام دلهره‌آور اصیل و جذاب است.

تحلیل‌گران اقتصادی سینمای هند می‌گویند احتمال زیادی وجود دارد هیچ یک از این دو فیلم صدرنشین جدول گیشه نمایش سینماهای هند نشوند.

آنها بعید نمی‌دانند درام ورزشی و شرح حال گونه «بهاگ میلکا بهاگ» برای سومین هفته متوالی، در صدر جدول گیشه نمایش قرار گیرد.

این فیلم طی دو هفته گذشته با استقبال بالای تماشاگران روبرو شده و توانست لقب پرفروش‌ترین فیلم را از آن خود کند.

فروش 10 روز اول این درام ورزشی حدود 80 کرور شده و به زودی به فروش خوب و بالای 100 کروری دست پیدا خواهد کرد.

فرهان اختر که خودش کارگردان فیلم‌های «دون» 1 و 2 ،«لاکشیا» و «دل فروش می‌خواهد» بوده است، نقش اصلی «بهاگ میلکا بهاگ» را بازی کرده است.

او در این فیلم در نقش میلکا سینگ قهرمان مسابقات دو هند بازی کرده و بازی‌اش با تحسین منتقدان سینمایی روبرو شده است.

فرهان اختر قبل از این در فیلم‌های مطرحی مثل «زندگی دوباره تکرار نمی‌شود» و «کاتریک با کاتریک تماس می گیرد» بازی کرده است.
انتهای پیام/ ا
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها