امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۱۸:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 2887
تاریخ انتشار: ۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۳۷
تعداد بازدید: 150
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در ادامه روند انتشار «صد اثر از صد نوقلم» انجمن قلم ایران به تازگی ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در ادامه روند انتشار «صد اثر از صد نوقلم» انجمن قلم ایران به تازگی هفتاد و یکمین عنوان از این مجموعه به چاپ رسید. این اثر  مجموعه شعر «تو را باران صدا کردم» نام دارد که سراینده آن حسن اسحاقی است.

 مجموعه شعر «تو را باران صدا کردم» در 96 صفحه قطع رقعی به شمارگان 2200 نسخه و به بهای 1200 تومان در دسترس است. 

در این کتاب می خوانیم: نردبان نبود، دنیا عقب کشید، نمی‌دانم هنوز، باید صدایت می‌زدم، با چه رویی به تماشای خودم برگردم، بیا قدم بزنیم، پاییز کشید آهی، حالا که خواب رفته دلم، تو را باران صدا کردم، عشق پایان خوشی نیست، برگرد تا دوباره به هم مبتلا شویم، خسته، عشق سرگردان، کودک بخواب، دست تقدیر، گله هایت عوض شده، لبخند بهتر است، لیلا فهمید، نگاهت می کنم، فاصله، دلش ریخت، ابر باران نیستم، به هم بریز، چیزی نمانده است، یک نفر رسید، بی دعوت، تکلیف  ما دیوانه ها، دستهایم را بگیر، عطر حضور تو، و رباعیهای مقصر، خیالی تر، کوچه های سوخته، درون جعبه چرا، حسین را فهمید، شبیه خودت، در بسته، ماه گرفت، دود و خون، قصه دریا، نهال سرخ، اب بابا بغض، ماه به دریا افتاد، خاک بر سر دنیا، حال مریم، چهل روز، چند کودک، دختر قصه، وقتی خدا مرا به حریم تو راه داد، هزار معما، پایان یک اغاز رویایی، ستاره سهیل،؛ من از تردید می ترسم، انجا که جبرئیل هم پرهایش می‌سوخت.

علاقه‌مندان می‌توانند این کتاب را از طریق فروشگاه کتاب انجمن قلم ایران به نشانی تهران، خیابان سید جمال الدین اسد آبادی بالاتر از میدان سیدجمال الدین اسدآبادی مراجعه کنند.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها