امروز : پنجشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 14
۰۷:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 28889
تاریخ انتشار: ۵ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۲۲:۳۰
تعداد بازدید: 91
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از الحیات، «ایهاب الغصین» از برگزاری راهپیمایی جنبش فتح در حمایت از ارتش مصر و ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از الحیات، «ایهاب الغصین» از برگزاری راهپیمایی جنبش فتح در حمایت از ارتش مصر و «عبدالفتاح السیسی» وزیر دفاع این کشور، در رام‌الله انتقاد کرد.

وی افزود که برگزاری راهپیمایی فتح در کرانه باختری در حمایت از کشتاری که در مصر صورت می‌گیرد و حمایت از السیسی برای مقابله با حماس و نیز اظهارات سخنگوی فتح در رابطه با تائید جنایت‌های صورت گرفته در مصر و از سوی دیگر دست داشتن این جنبش و دستگاه‌های امنیتی آن در حوادث امنیتی در مصر و تبلیغات رسانه‌‌ای علیه ملت فلسطین، دلیل قاطعی بر انحطاط سیاست فتح است که بر هدایت ملت فلسطین و قضیه آن به سمت مسیر تاریک، اصرار دارد.

وی تصریح کرد: ترس ما از این است که فتح طی روزهای آینده با سوء استفاده از اوضاع کنونی، توافقنامه جدیدی با رژیم اشغالگر امضا کرده و باقی‌مانده فلسطین را بفروشد و از اصول و مقدسات ما چشم‌پوشی نماید.

فلسطینیان ساکن کرانه باختری عصر دیروز جمعه بنا به دعوت جنبش فتح در حمایت از «عبدالفتاح السیسی» و مخالفت با اقدام دولت حماس در غزه برای تعطیلی دفاتر شبکه العربیه و خبرگزاری معا، تظاهرات کردند.

شرکت‌کنندگان در این راهپیمایی که بنا به دعوت جنبش جوانان دانشجو شاخه دانشجویی فتح برگزار شد، خواستار اعطای تابعیت فلسطینی به السیسی شدند.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها