امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۰۸:۲۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 28903
تاریخ انتشار: ۵ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۲۳:۳۲
تعداد بازدید: 90
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه الیوم السابع، برخی منابع در سینا و شاهدان عینی گفتند که عملیات نیروهای ویژه ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه الیوم السابع، برخی منابع در سینا و شاهدان عینی گفتند که عملیات نیروهای ویژه وابسته به نیروهای مسلح که عملیات هلی برن برای دستگیری عناصر تحت تعقیب امنیتی را انجام می‌دهند، آغاز شد.

بر اساس این گزارش ماموریت این نیروها تعقیب افرادی است که در حملات علیه پایگاه‌های امنیتی و پادگان‌های ارتش و پلیس در سینا از تاریخ 30 ژوئن تا کنون دست داشته‌اند که طی این عملیات بیش از 25 نفر اعم از نظامی و غیرنظامی کشته و 60 نفر دیگر نیز زخمی شدند و همچنین خسارت‌هایی به تعدادی از مقرها و خودروهای امنیتی وارد آمد.

یک منبع امنیتی در این باره گفت که بالگردها و هواپیماهای نظامی حامل نیروهای ویژه، تحرکات عناصر تحت تعقیب را رصد کرده و پس از آن طی عملیات هلی برن به کانون‌های تجمع این افراد در جنوب العریش، جنوب شیخ زوید و غرب بئرالعبد یورش برده و پس از محاصره آنها را دستگیر می‌کنند.

از سوی دیگر شاهدان عینی در منطقه شیخ زوید گفتند که یک گروه امنیتی در حین انجام عملیات هلی برن مشاهده شده‌اند که تعدادی از افراد مظنون را بازداشت و به مقر امنیتی برای بازجویی انتقال دادند.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها