امروز : سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 12
۱۶:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 2893
تاریخ انتشار: ۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۳۷
تعداد بازدید: 139
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، این فیلم‌نامه براساس قصه کتاب پررمزورازی به همین نام نوشته می‌شود که مارکوس سایکی نویسنده آن ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، این فیلم‌نامه براساس قصه کتاب پررمزورازی به همین نام نوشته می‌شود که مارکوس سایکی نویسنده آن است.

مسئولان شرکت فیلم‌سازی لجندری پیکچرز امتیاز برگردان سینمایی کتاب سایکی را در شرایطی خریداری کرده‌اند ،که این کتاب هنوز روی پیش‌خوان کتابفروشی‌ها قرار نگرفته است.

مارکوس سایکی اعلام کرده کتاب«درخشندگی» در ماه آگست منتشر خواهد شد. تا آن زمان دیوید کوپ فیلم‌نامه اقتباسی خود را آماده کرده و تحویل تهیه‌کنندگان فیلم قرار خواهد داد.

تحلیل‌گران ادبی می‌گویند کتاب «درخشندگی» هم زمان انتشار، خیلی سریع تبدیل به یکی از مطرح‌ترین و پرخواننده‌ترین کتاب‌های فصل خواهد شد.

مسئولان شرکت فیلم‌سازی لجندری پیکچرز از طریق یک واسطه، متوجه خط اصلی قصه «درخشندگی» شدند و احساس کردند قابلیت زیادی برای تبدیل شدن به یک فیلم جذاب سینمایی را دارد.

خط اصلی قصه این کتاب دلهره‌آور و ماوراءطبیعی درباره دختر کوچکی است که توانایی خواندن اسرار پنهان و تاریک آدم‌ها را دارد و راز آنها را از طریق نگاه کردن به چشمان آنها می‌فهمد.

نویسنده کتاب می‌گوید آدم‌هایی مثل کاراکتر اصلی قصه او در عالم واقعیت هم وجود دارند و از بین هر چند میلیون نفر، می‌توان یکی مثل وی را پیدا کرد.

قصه زندگی این دختر کوچولو با زندگی نیک کوپر یک افسر پلیس فدرال گره می‌خورد. کوپ از موهبت خود برای شکار کردن افراد جنایتکار استفاده می‌کند.

تازه‌ترین کسی که نیک کوپر قصد دستگیری او را دارد، به نوعی خطرناک‌ترین مردی است که روی کره زمین زندگی می‌کند. این مرد خطرناک، توانایی خلق یک جنگ جدید جهانی را دارد. کوپر تصمیم می‌گیرد به کمک دخترک کوچک قصه، به مقابله با او برخیزد.

تهیه‌کنندگان «درخشندگی» هم اکنون در حال انتخاب بازیگران اصلی و کارگردان آن هستند و صحبتی درباره زمان شروع کار فیلم‌برداری آن نکرده‌اند.

لوکیشن‌های مختلف دو شهر نیویورک و شیکاگو، محل‌های اصلی فیلم‌برداری هستند. این فیلم با هزینه تولید 35 میلیون دلاری تهیه خواهد شد.

دیوید کوپ طی سال‌های قبل فیلم‌نامه فیلم‌های موفق و پرفروش «پارک ژوراسیک» و «شیاطین و فرشتگان» (قسمت دوم فیلم«رمز داوینچی») را نوشته است. فیلم‌نامه هر دو فیلم، براساس قصه دو کتاب پرخواننده نوشته شدند.

نام کتاب «درخشندگی» برگرفته از فضای کلی قصه آن است. در قصه کتاب به افرادی که امکان و توانایی خواندن فکر دیگران را دارند، لقب «درخشنده» داده شده است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار