امروز : پنجشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 22
۱۵:۰۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 28931
تاریخ انتشار: ۶ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۲:۳۰
تعداد بازدید: 120
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سید عباس عراقچی سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان در واکنش به تنشهای اخیر در مصر اظهار داشت: ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سید عباس عراقچی سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان در واکنش به تنشهای اخیر در مصر اظهار داشت: جمهوری اسلامی ایران با دقت تحولات مصر را دنبال نموده و ضمن ابراز تاسف از کشته شدن تعدادی از مردم این کشور در روزهای اخیر، همه طرف های مصری را به خویشتنداری و پرهیز از خشونت دعوت می کند.

عراقچی افزود: تردیدی نیست که مردم مصر در مقابل هرگونه تلاش دشمنان برای به انحراف کشاندن مسیر انقلاب خویش، هوشیار بوده و در این برهه حساس با خردورزی، مانع بروز انحراف و شکست در آرمانهای انقلابی خویش خواهند شد.

سخنگوی وزارت امور خارجه، ضمن ابراز نگرانی عمیق نسبت به عواقب این بحران و پیامدهای آن، تصریح کرد: ما از همه نهادها، سازمانها و شخصیتهای ملی و اسلامی در مصر می خواهیم با ارج نهادن به وحدت ملی، حقوق اساسی مردم و اصول روند دموکراتیک؛ در جهت فراهم نمودن زمینه های گفتگو، آشتی ملی و فرآیند شکل گیری جامعه مدنی، تلاش کنند.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها