امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۰۳:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 2894
تاریخ انتشار: ۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۳۷
تعداد بازدید: 146
سیدتقی پوربخش در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس، اظهار داشت: به نظر می‌رسد امسال مطبوعات با مشکل کمتری در رابطه با گرانی کاغذ روبرو باشند چرا که ...

سیدتقی پوربخش در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس، اظهار داشت: به نظر می‌رسد امسال مطبوعات با مشکل کمتری در رابطه با گرانی کاغذ روبرو باشند چرا که گرانی‌ها در ابتدای سال نمایان می‌شود و امسال شاهد گرانی قابل توجه در نرخ کاغذ نبوده‌ایم.

مدیرعامل روزنامه رسالت درخصوص حذف یارانه مطبوعات اظهار داشت: در صورتی که یارانه مطبوعات حذف شود بسیاری از مطبوعات به سمت تعطیلی کشیده می‌شوند.

وی با بیان اینکه بسیاری از مطبوعات هم‌اکنون در زمینه اقتصادی خودکفا نیستند، افزود: حذف یارانه مطبوعات به رسالت معاونت مطبوعاتی وزارت ارشاد باز می‌گردد.

پوربخش متذکر شد: چنانچه معاونت مطبوعاتی خواستار انتشار مطبوعات متنوع است، باید یارانه‌ها به هر صورت ممکن ولو در حداقل باقی بمانند.

این فعال رسانه‌ای بیان داشت: بسیاری از درآمدهای روزنامه‌ها به لحاظ تصمیماتی که دولت گرفته به برخی از روزنامه‌ها محدود شده است.

به گفته وی: بدون آنکه عنوان شود آگهی‌های دولتی سمت و سوی برخی از روزنامه‌ها را به خود گرفته است.

وی خاطرنشان کرد: برخی از آگهی‌های دولتی به سمت برخی از روزنامه‌ها سوق داده می‌شوند و این امر به این معنی است که بسیاری از روزنامه‌ها از امکان مالی مناسب، مساوی و عادلانه دور می‌شوند.

به گفته مدیرعامل روزنامه رسالت، برخی از آگهی‌های دولتی در انحصار برخی روزنامه‌ها قرار گرفته‌اند و در صورتی که یارانه مطبوعات نیز حذف شود می‌توان حدس زد که بسیاری از نشریات با چالش روبرو شوند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها