امروز : پنجشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 22
۱۲:۳۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 28962
تاریخ انتشار: ۶ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۳۰
تعداد بازدید: 43
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمد المطوع در گفت‌وگوی تلفنی با شبکه العالم تصریح کرد که انقلابیون بحرین هنوز پاسخی شفاف از ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمد المطوع در گفت‌وگوی تلفنی با شبکه العالم تصریح کرد که انقلابیون بحرین هنوز پاسخی شفاف از رژیم دریافت نکرده‌اند و منتظرند شاه بحرین راه حل و توصیه ای مناسب برای پایان دادن به بحران ارائه کند.

وی افزود: رژیم منامه به جای آنکه راه حلی مناسب و عادلانه ارائه کند، برای خاموش کردن صدای انقلابیون به زور، سرکوب، بازداشت و حبس متوسل شده است و همواره آزادی‌ها را محدودتر می‌کند، اما مردم تا رسیدن به اهداف خود به مبارزه ادامه می‌دهند.

المطوع اظهار داشت: رژیم بحرین ضمن برخورداری از تجهیزات نظامی گسترده، چراغ سبز قدرت های منطقه ای و بین‌المللی از جمله عربستان، امارات و آمریکا را برای سرکوب اعتراضات مردمی دریافت کرده است.

وی با بیان این که رژیم منامه نباید از امتیاز دادن به مردم به منظور جلوگیری از خونریزی ترس داشته باشد، این رژیم را به پرداخت مبالغ کلان به سازمان های خارجی برای بهبوده وجهه اش متهم کرد.

احزاب و جمعیت های مخالف در بحرین روز گذشته با بیان دیدگاه خود درباره راه حل بحران این کشور، بر مردود بودن گزینه امنیتی در بحرین تاکید کردند اما رژیم منامه هنوز واکنش مناسبی به این امر نشان نداده است.

برخی منابع مطبوعاتی از تصمیم شاه بحرین برای ارایه راهکاری برای بحران این کشور خبر دادند که در سطح انجام برخی اصلاحات سطحی برای خاموش کردن صدای اعتراضات است.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها