امروز : چهارشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۵ - 2017 February 22
۱۹:۳۳
نمایشگاه رسانه دیجیتال
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 28970
تاریخ انتشار: ۶ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۳۱
تعداد بازدید: 125
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمدحسن ابوترابی‌فرد نائب رئیس مجلس شورای اسلامی در نطق پیش از دستور خود در ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمدحسن ابوترابی‌فرد نائب رئیس مجلس شورای اسلامی در نطق پیش از دستور خود در صحن علنی مجلس گفت: امروز یکی از اساسی‌ترین معضلات دنیای اسلام فهم باطل و غلط از مجموعه‌های دینی است که استکبار جهانی، دشمنان اسلام و مسلمین از آن به عنوان ابزاری برای ایجاد شکاف و تفرقه در صفوف امت اسلام و ارائه چهره‌ای سیاهی از دین بهره می‌گیرند.

وی ادامه داد: برای نجات از این تهدید هولناک راهی جز فهم دین از زبان امیرالمومنین امام علی (ع) نیست. راهی جز تحکیم پیوند با اهل بیت پیامبر اعظم وجود ندارد.

نائب رئیس مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: امیرالمومنین علی (ع) بالاترین گوهر و ارزشمندترین سرمایه را برای انسان عقل و دین می‌داند و مفارقت عقل را مساوی با مفارقت حیات و برابر با مرگ جامعه تفسیر می‌کند و جدایی از دین را اساس ناامنی در جوامع بشری می‌داند.

ابوترابی‌ خاطرنشان کرد: در سایه پرتو مشعل پرفروغ عقل و خورشید فروزان وحی جامعه به نور علم و به نور دین نورانی می‌شود و از نعمت ارزشمند حیات و امنیت برخوردار خواهد بود. امید است از این پیشوای متقی و امام مجاهدین آنگونه که شایسته است درس بیاموزیم و جهل خود را به علم و جان خود را به نور ایمان و دینداری و دین‌باوری نورانی کنیم و به یاری خداوند سبحان در پرتو چنگ زدن به ریسمان الهی عالی‌ترین سطح از سعادت و برترین افق از وحدت را در دنیای اسلام در برابر دشمنان خود به نمایش بگذاریم.

رئیس جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: اگر عقل و دین در جامعه آنگونه که شایسته است رخ بنماید شاهد مسائلی که امروز دنیای اسلام از آن رنج می‌برد، نخواهیم بود. شاهد توطئه‌ها و دسیسه‌ها برای پایمال کردن حقوق ملت محروم، مظلوم و مقاوم و مجاهد فلسطین نیستیم و با سکوت سردمداران خودفروخته دنیای اسلام در برابر این جنایات بزرگ هرگز مواجه نمی‌شویم.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها