امروز : شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 24
۱۰:۴۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 28987
تاریخ انتشار: ۶ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۳۰
تعداد بازدید: 45
به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در دقایق ابتدایی معاملات امروز بازار سهام، شاخص با توجه به تشکیل صف فروش در ...

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در دقایق ابتدایی معاملات امروز بازار سهام، شاخص با توجه به تشکیل صف فروش در برخی نمادها روند منفی داشت؛ بنابراین گزارش روند حرکت شاخص تا زمانی که نماد چند شرکت بورسی بازگشایی شود منفی بود که با حضور نماد معاملاتی فولاد، فخوز، وبملت و رمپنا روند مثبت به خود گرفت.

یادآور می‌شود تمام شاخص‌های منتخب بورسی به جزء شاخص بازار دوم روند مثبت داشته‌اند. 

بر این اساس بیشترین ارزش معاملات به نماد معاملاتی چند شرکت از جمله مدیریت پروژه‌های نیروگاهی، بانک ملت، پتروشیمی شیراز، هلدینگ نفت و گاز و پتروشیمی تامین، سرمایه‌گذاری آتی دماوند، بانک انصار و سرمایه‌گذاری خوارزمی اختصاص داشت.

بنابراین گزارش، فولاد مبارکه اصفهان، فولاد خوزستان، بانک ملت و مدیریت پروژه‌های نیروگاهی پس از بازگشایی و حضور در تابلوی معاملات بیشترین تأثیر مثبت را در شاخص کل گذاشتند.

 امروز حجم معاملات نسبت به روزهای گذشته کمتر بود و فقط 524 میلیون و 708 هزار و 112 برگ سهم به ارزش 176 میلیارد تومان دست به دست شد.

به گزارش فارس، از جمله اتفاقاتی که در بازار امروز رخ داد بازگشایی نماد معاملاتی فولاد مبارکه اصفهان، بانک ملت، فولاد خوزستان، پارس دارو، تاید واتر خاورمیانه، ایرکاپارت صنعت و ایران گچ بود.

انتهای پیام/ آ
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها