امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۱۴:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 29003
تاریخ انتشار: ۶ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۳۱
تعداد بازدید: 74
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس فرج‌الله عارفی نماینده مردم جیرفت در مجلس شورای اسلامی در نطق میان‌دستور صبح ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس فرج‌الله عارفی نماینده مردم جیرفت در مجلس شورای اسلامی در نطق میان‌دستور صبح ‌امروز یکشنبه در صحن علنی مجلس با اشاره به برگزاری انتخابات 24 خرداد در امنیت کامل اظهار داشت: این انتخابات در فضایی رقابتی حماسه سیاسی محقق شد و مردم به شخصیتی متعادل رای دادند.

عارفی ضمن تبریک به روحانی ابراز امیدواری کرد که با انتصاب افراد متخصص، متعهد و انقلابی زمینه امید در جامعه فراهم شود و تصریح کرد: مردم از دولت یازدهم انتظار دارند زمینه خلق حماسه اقتصادی را فراهم کند.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با بیان اینکه استکبار جهانی به دنبال تنازع بین کشورهای اسلامی است و همه تنش‌ها نیز به منظور ایجاد مانع برای گسترش اسلام صورت می‌گیرد، افزود: مسئولان باید مراقب ترفند‌های دشمن باشند و بدانند که مسامحه با آنها به کشور ضربه می‌زند.

وی در همین زمینه به حوادث فتنه سال 88 و اتفاقات اخیر مصر پس از برکناری مرسی اشاره کرد و ادامه داد: اگر دشمن احساس کند که بین مسئولان اختلاف وجود دارد و این اختلاف به مردم نیز سرایت کرده است از همه امکانات خود برای ساقط کردن نظام استفاده می‌کند.

عارفی با اشاره به همدلی روسای قوا، پیروی آنها از فرامین مقام معظم رهبری را ضامن امنیت کشور دانست و در ادامه به مشکلات منطقه جیرفت پرداخته و گفت: جیرفت منطقه‌ای با تنوع اقلیمی است که ما با وجود نعمت‌های فراوان در این منطقه شاهد فقر هستیم.

نماینده مردم جیرفت در مجلس با تاکید بر اینکه این فقط ناشی از منابع نیست بلکه به خاطر سوءتدبیر است، از دولت تدبیر و امید درخواست کرد به اجرای عدالت و مدیریت منابع برای ارتقاء این منطقه بپردازد.

وی در پایان پیشنهاد کرد که برای مستقل عمل کردن مدیریت جنوبی کرمان این منطقه به استان تبدیل شود.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها