امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۱۵:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 2901
تاریخ انتشار: ۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۳۷
تعداد بازدید: 239
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از شبکه خبری «روسیا الیوم»، «نبیل العربی» دبیرکل اتحادیه عرب در نشست خبری بعد از دیدار ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از شبکه خبری «روسیا الیوم»، «نبیل العربی» دبیرکل اتحادیه عرب در نشست خبری بعد از دیدار سه جانبه در واشنگتن با «بان کی مون» دبیر کل سازمان ملل و «اخضر ابراهیمی» فرستاده مشترک سازمان ملل و اتحادیه عرب در بحران سوریه بر ادامه همکاری با ابراهیمی تأکید کرد.

العربی افزود: همه ما به دنبال هدفی یکسان هستیم که آن توقف خشونت در سوریه و گام بر داشتن به سوی حل بحران بر اساس بیانیه ژنو است.

وی همچنین تأکید کرد که مأموریت ابراهیمی در پی اقدامات اخیر اتحادیه عرب دچار چالش نشده است و ابراهیمی به عنوان فرستاده مشترک سازمان ملل و اتحادیه عرب به مأموریت خود ادامه می‌دهد زیرا دو سازمان به دنبال هدفی مشترک هستند.

پیشتر منابع خبری گزارش داده بودند که پس از تصمیمات اخیر اجلاس دوحه مبنی بر استقبال از تجهیز سلاح معارضان که مغایر با راه‌حل سیاسی بحران سوریه است، ابراهیمی درخواست کرده که از تعامل با کشورهای عربی دوری کرده و تنها با کشورهایی که در پرونده سوریه موثر هستند در سطح جهان تعامل داشته باشد.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها