امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۱۹:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 29017
تاریخ انتشار: ۶ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۳۱
تعداد بازدید: 154
فرهاد تجری نماینده هشتمین دوره مجلس شورای اسلامی و بازرس کل امور نظامی امنیتی کشور در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از ...

فرهاد تجری نماینده هشتمین دوره مجلس شورای اسلامی و بازرس کل امور نظامی امنیتی کشور در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با بیان اینکه اصلی‌ترین و مهمترین شعار آقای روحانی اعتدال و استفاده از نیروهای معتدل از هر دو طیف سیاسی بود، گفت: آنچه این روزها به عنوان گمانه‌زنی کابینه دولت یازدهم مشاهده می‌کنیم دیدگاه یک طرفه‌ای است که با شعارها و نظرات آقای روحانی تجانس و سنخیتی ندارد.

وی افزود: آقای روحانی با ایجاد فشارها و تحمیل افراد خاص برای ورود به کابینه مخالف هستند و مخالفت خود را نیز بارها اعلام کرده‌اند و لذا به نظر نمی‌رسد که گمانه زنی‌ها مبتنی بر واقعیت باشد.

نماینده پیشین مجلس شورای اسلامی در ادامه خاطر نشان کرد: افراد و شخصیت‌هایی که نام آنها برای ورود به کابینه دولت یازدهم مطرح می‌شود، افراد خوبی هستند ولی این نام‌ها با آن نگاه و رفتار جامع آقای روحانی به عنوان فردی فرا جناحی متفاوت هستند.

تجری گفت: تمام جریانات سیاسی و برخی افراد خاص باید اجازه بدهند تا آقای روحانی بتواند در یک فضای آرام و به دور از فشار، شعارها و برنامه‌های تبلیغاتی که مردم به آن رای دادند را با انتخاب کابینه‌ای مستقل و فرا جناحی، اجرا کند.

وی در پایان با بیان اینکه گمانه‌زنی‌ها و اسم بردن افراد برای ورود به کابینه، به نوعی بازی کردن با شان و شخصیت افرادی است که مطرح شدند، تاکید کرد: برخی از این افراد سرمایه‌های ارزشمند مدیریتی کشور هستند و تجارب بسیار ارزنده‌ای دارند و اسم آوردن و انتخاب نشدن‌شان موجب تخریب و تقطعه شخصیت آن‌ها می‌شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار