امروز : دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 19
۱۰:۴۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 29018
تاریخ انتشار: ۶ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۳۱
تعداد بازدید: 90
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور امروز یکشنبه از سوی هیئت ‌رئیسه ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور امروز یکشنبه از سوی هیئت ‌رئیسه مجلس قرائت شد که به این شرح است: خجسته نماینده همدان به وزیر صنعت، معدن و تجارت در خصوص لزوم توجه به سلامت مواد غذایی در ثبت سفارشات واردات کالا و رعایت مقررات قانونی در برگزاری مزایده واگذاری معدن چهادرملو تذکر داد.

فتاحی نماینده ارومیه به وزیر آموزش و پروش در خصوص تسریع در حل مشکلات استخدام معلمان شرکتی و پیش‌دبستانی و جلوگیری از استخدام کارکنان خدماتی در بخش آموزش تذکر داد.

کامران نماینده اصفهان به وزیر امور اقتصادی و دارایی در خصوص توضیح علت خرید کائوچو معیوب برای تولید لاستیک در کارخانه پارس تذکر داد.

محمدی نماینده قزوین به وزیر نیرو در خصوص تسریع در تأمین آب شرب کشاورزی مناطق شهری و روستایی شهرستان‌های قزوین، آبیک و البرز تذکر داد.

طبیب‌زاده‌ نوری نماینده تهران به وزیر نفت در خصوص تسریع در رفع نواقص بنزین تولیدی یورو 4 و به وزیر صنعت، معدن و تجارت در خصوص جلوگیری از اخراج تعدادی از کارگران گروه خودروسازی بهمن و تسریع در حل مشکلات تمام کارگران کارخانجات آجر و سفال قرچک تذکر داد.

شریعتی نماینده بهبهان به رئیس جمهور در خصوص تسریع در پرداخت مطالبات بازنشستگان فرهنگی شهرستان بهبهان تذکر داد.

شوهانی نماینده ایلام به وزیر آموزش و پرورش در خصوص توضیح علت عدم پرداخت حقوق ماهانه فرهنگیان تذکر داد.

کوچکی‌نژاد نماینده مشهد به وزیر آموزش و پرورش در خصوص توضیح علت عدم اجرای سیر قانونی فروش خانه‌های سازمانی به کارکنان فرهنگیان وزارت آموزش و پرورش به ویژه در استان گیلان، تسریع در پرداخت حقوق معوقه فرهنگیان کشور و تسریع در تعیین تکلیف بدهی بانکی گلخانه‌داران شهرستان رشت تذکر داد.

ندیمی نماینده لاهیجان به وزیر صنعت، معدن و تجارت در خصوص توسعه فعالیت‌‌های معدنی و ارتقای نقش معدن و در اقتصاد ملی، به رئیس جمهور در خصوص  تسریع در تعیین ارزش اقتصادی منابع زیست‌محیطی، به وزیر امور خارجه در خصوص تسریع در ارائه گزارش توسعه دیپلماسی ایران و جهان به مجلس، به وزیر امور اقتصاد و دارایی در خصوص تسریع در اجرای ماده 72 قانون برنامه پنجم در خصوص کاهش خطرپذیری ناشی از نوسانات قیمت ارز، به وزیر صنعت، معدن و تجارت در خصوص تسریع در اجرای ماده 72 قانون برنامه پنجم و به وزیر آموزش و پرورش در خصوص تسریع در افزایش سرانه ورزشی دانش‌آموزان تذکر داد.

حسینی نماینده اهواز به وزیر نیرو در خصوص تسریع در بهبود کیفیت آب شرب منطقه کوت عبدالله تذکر داد.

پشنگ نماینده خاش به وزیر جهاد کشاورزی در خصوص جلوگیری از واردات غیرقانونی دام به منظور جلوگیری از شیوع بیماری‌های دامی و به وزیر بهداشت در خصوص تسریع در راه‌اندازی مجدد درمانگاه‌های روهان‌کو تذکر داد.

نجف‌نژاد نماینده بابلسر به وزیر صنعت، معدن و تجارت در خصوص جلوگیری از واردات برنج خارجی تذکر داد.

پیرمؤذن، برومند، اسدی، افضلی‌فرد، موسوی اصل و حقیقت‌پور نمایندگان اردبیل به وزیر نیرو در خصوص جلوگیری از اجرای طرح انتقال آب رودخانه ارس تذکر دادند.

درویش‌پور نماینده ایذه به وزیر ورزش و جوانان در خصوص برنامه‌ریزی اصولی برای حل مشکلات مکان‌های ورزشی در شهرستان‌های حوزه انتخابیه‌اش، به وزیر بهداشت در خصوص دستور رفع کمبودهای بیمارستانی در شهرستان‌های ایذه و باغ ملک به ویژه آمبولانس و به وزیر نیرو در خصوص اجرایی کردن طرح آبرسانی به شهرستان ایذه و باغ ملک از سد کارون 3 تذکر داد.

سلطانی نماینده بروجن به وزیر نیرو در خصوص علت کمبود شدید آب شرب در شهرستان‌های بروجن، به وزیر راه و شهرسازی در خصوص توضیح علت عدم پیشرفت فیزیکی بیمارستان 220 تختخوابی بروجن، به وزیر ورزش و جوانان در خصوص علت توقف سالن دو و میدانی تارکان، به وزیر بهداشت در خصوص توضیح علت وضعیت اسفناک بیمارستان بروجن و کمبود متخصص و به وزیر نیرو در خصوص علت ادغام غیرقانونی شرکت‌های آب و فاضلاب شهری و روستایی بدون مجوز قانونی تذکر داد.
قاضی‌پور نماینده ارومیه به وزیر نیرو در خصوص تسریع در اجرای طرح احیا و نجات مستقیم دریاچه ارومیه تذکر داد.
قاسمی نماینده بجنورد به وزیر امور خارجه در خصوص علت تبریک ولادت طفلی از خاندان سلطنتی انگلیس تذکر داد.
قاضی‌پور نماینده ارومیه به رئیس‌ جمهور در خصوص جلوگیری از عوام‌فریبی به عنوان احیا و نجات دریاچه ارومیه اما آبرسانی به زمین‌های اشخاص خاص تذکر داد.
آقامحمدی نماینده خرم آباد به رئیس‌ جمهور در خصوص تعلل و سرپیچی بانک‌ ملی از اجرای مصوبه هیئت دولت در واگذاری و راه‌اندازی شرکت کشت و صنعت خرم‌آباد تذکر داد.
بشیری نماینده پاکدشت به وزیر نیرو در خصوص تمهیدات فوری برای تأمین آب شرب مورد نیاز مردم شهرها و روستاهای پاکدشت با توجه به فصل گرما تذکر داد.
بذرپاش نماینده تهران به رئیس جهاد کشاورزی در خصوص علت عزل و نصب‌های نامتقارن مدیران خبرگزاری دانشگاه ایران بدون دلایل موجه و عزل مدیرعامل اخیر بدون دلایل خاص تذکر داد.
آصفری نماینده اراک به وزیر راه و شهرسازی در خصوص جلوگیری از اقدامات بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و نارضایتی مردم کمیجان و اراک تذکر داد.
جلیل سرقلعه نماینده لردگان به وزیر کشور و فرمانده نیروی انتظامی در خصوص علت عدم توجه به حوزه امنیت به ویژه نیروی انتظامی پلیس در شهرستان 200 هزار نفری لردگان تذکر داد.
بزرگواری نماینده کهکیلویه به وزیر کشور در خصوص نارضایتی شدید پرسنل شهرداری‌های حوزه انتخابیه‌اش از عدم پرداخت حقوق در سال 92 تذکر داد.
قاضی‌پور و محجوب نمایندگان ارومیه و تهران به وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در خصوص جلوگیری از فروش هتل‌های هما به قیمت سال قبل و اقساطی به اشخاص خاص و تسریع در اعلام آمار اشتغال دولت نهم و دهم تذکر داد.
حسینی نماینده گیلانغرب به وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در خصوص نارضایتی فرهنگیان از نحوه محاسبه حق مناطق جنگی در استان و الحاقیه 51700 دولت در شهرستان‌های گیلانغرب، اسلام‌آباد غرب و جوان‌رود و به وزیر بهداشت در خصوص علت عدم حضور پزشکان متخصص در شهرستان‌های گیلانغرب، سرپل‌ذهاب و قصرشیرین تذکر داد.
حسینی و حقیقت‌پور نمایندگان خوی و اردبیل به رئیس‌ جمهور در خصوص تسریع در پرداخت حقوق مرداد ماه فرهنگیان و معلمان تذکر دادند.
حقیقت‌پور نماینده اردبیل به وزیر نیرو در خصوص جلوگیری از ابلاغ تخصیص‌های جدید از ارس تذکر داد.
چهاردولی نماینده ملایر به وزیر کشاورزی در خصوص علت عدم توجه لایروبی و احیای قنوات با توجه به مشکلات تهیه آب کشاورزی کشاورزان تذکر داد.
حسینی نماینده زابل به وزیر نیرو در خصوص ضعف شدید مدیرعامل آب سیستان و بحران کمبود آب شرب در منطقه و عدم توجه مدیرعامل محترم تذکر داد.
احمدی‌ لاشکی نماینده نوشهر به وزیر نیرو در خصوص علت بی‌توجهی به مشکلات آب شرب روستاهای بخش مرکزی شهرستان‌های نوشهر تذکر داد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها