امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۰۵:۴۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 29036
تاریخ انتشار: ۶ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۳۲
تعداد بازدید: 95
به گزارش خبرنگار فارس، حسین زارع صفت  با اعلام این خبر اظهار کرد: در حال حاضر مکانی برای راه‌اندازی این اقامتگاه پیش بینی شده که البته ظرفیت آن محدود ...

به گزارش خبرنگار فارس، حسین زارع صفت  با اعلام این خبر اظهار کرد: در حال حاضر مکانی برای راه‌اندازی این اقامتگاه پیش بینی شده که البته ظرفیت آن محدود است ولی چون تجربه جدیدی محسوب می شود قرار است که خیریه ها،بخش خصوصی و نهادهای مردمی در اجرای این طرح پایلوت ،یار‌ی‌گر شهرداری تهران باشند.

وی افزود: این مرکز در واقع مختص مددجویان ترخیص شده از سامانسرای لویزان و همچنین  زنان نیازمندی تشکیل شده که در واقع جامعه هدف این سامانسرا به شمار نمی آیند ولی نیازمند حمایت های اجتماعی هستند.

وی در ادامه ابراز امیدواری کرد  که تا هفته آینده شاهد آغاز اقدامات اجرایی این اقامتگاه موقت باشیم.

زارع صفت در بخش دیگری از سخنانش خاطرنشان کرد:یکی از مباحث مهمی که مد نظر سازمان رفاه قرار گرفته بحث توانمندسازی زنان آسیب دیده و امکانی است که برای حرفه آموزی و ورود آنان به چرخه بازار کار در نظر قرار گرفته است.

مدیرعامل سازمان رفاه،خدمات و مشارکت های اجتماعی شهرداری تهران تصریح کرد:  سعی کردیم توجه کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر را به تامین نیازمندی های مراکز حمایتی به ویژه سامانسرای لویزان جلب کنیم. بنابراین قرار شده با همکاری شهرداری منطقه 4و با عنایت این کمیسیون ، در یک بازه زمانی کوتاه نیازمندی های ابنیه و تاسیسات لویزان نسبت به گذشته به شرایط ایده آل تر نزدیک تر شود.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها