امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۰۳:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 29038
تاریخ انتشار: ۶ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۳۲
تعداد بازدید: 64
به گزارش خبرنگار فارس، سید جعفر تشکری هاشمی  با بیان این مطلب اظهار کرد: خط 9 سامانه اتوبوس های تندرو از انتهای شرقی بزرگراه ارتش آغاز می شود و با ...

به گزارش خبرنگار فارس، سید جعفر تشکری هاشمی  با بیان این مطلب اظهار کرد: خط 9 سامانه اتوبوس های تندرو از انتهای شرقی بزرگراه ارتش آغاز می شود و با ادامه مسیر در بزرگراه امام علی (ع) تا شهرری ادامه خواهد یافت.

وی افزود: این خط با طول حدود 35 کیلومتر به یکی از مهمترین خطوط اتوبوس های تندرو تبدیل خواهد شد چرا که ضمن اتصال شمال به جنوب شهر ، گامی در راستای تکمیل شبکه اتوبوس های تندرو محسوب می شود .

تشکری ادامه داد: عملیات آماده سازی فاز نهایی خط 9 سامانه اتوبوس های تندرو در مسیر بزرگراه امام علی (ع) آغاز شده و در تلاشیم که این خط را تا پیش از مهرماه تکمیل و به بهره برداری برسانیم تا با آغاز مهرماه شبکه اتوبوسرانی بتواند با ظرفیت و توان بیشتر به شهروندان خدمات رسانی کند.

وی ادامه داد: خطوط اتوبوسهایBRT با وجود آنکه تنها 4 درصد از شبکه خطوط را تشکیل می دهند در حال حاضر روزانه بیش از 2 میلیون مسافر را در شهر جابه جا می کنند، که با ورود سری جدید اتوبوس های دوکابین و بهره برداری چند خط دیگر از این سامانه شاهد افزایش سهم جابه جایی های اتوبوس های تندور در شهر خواهیم بود.

معاون شهردار تهران در پایان گفت: با بهره برداری از دو خط جدید اتوبوس های BRT در مسیر بزرگراه صدر و امام علی (ع)، این شبکه به زودی تکمیل خواهد شد و قادر به خدمات رسانی بهتر و مناسب تر به شهروندان می شویم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها