امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۰۵:۱۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 29040
تاریخ انتشار: ۶ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۳۲
تعداد بازدید: 54
به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، شب گذشته تعدادی از نمایندگان مجلس به همراه همایون هاشمی، رئیس سازمان بهزیستی ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، شب گذشته تعدادی از نمایندگان مجلس به همراه همایون هاشمی، رئیس سازمان بهزیستی کشور  با حضور در شیرخوارگاه آمنه از بخش‌های مختلف این مجتمع بازدید کردند.

در این مراسم نمایندگان مجلس از نحوه خدمت رسانی پرسنل بهزیستی  به کودکان بی‌سرپرست بازدید کردند و در ادامه با حضور در بخش‌های مختلف به با کودکان بی سرپرست عکس یادگاری گرفتند.

 عبدالرضا عزیری،عارفی،عبدی،عیسی‌زاده،کاشانی، محجوب، مرادی،عباسی، رستمیان، قربانی،منوچهری، هاشمی زهی، افضلی فرد، شیری،اربابی و... از جمله نمایندگانی بودند که در شیرخوارگاه آمنه حضور پیدا کردند.

در حاشیه این بازدید همایون هاشمی رئیس سازمان بهزیستی کشور اظهار داشت: سازمان بهزیستی تلاش می‌کند خدمات به روز و  و براساس استاندارهای جهانی  را به جامعه هدف و به خصوص در مراکز توانبخشی و شیرخوارگاه‌ها به جامعه هدف ارائه کند.
 وی تصریح کرد: امسال بودجه سازمان بهزیستی حدود 30 درصد افزایش یافته است که باید در این زمینه از همکاری دولت و مجلس تقدیر کرد.

هاشمی در ادامه در خصوص بازدید مسئولان کشوری و نمایندگان مجلس از مجتمع‌های بهزیستی در سراسر کشور گفت: حضور این افراد منجر می‌شود تا آنها از نزدیک با فعالیت سازمان آشنا شوند.

در ادامه این مراسم عبدالرضا عزیزی رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس با تاکید بر اینکه مجلس آمادگی همکاری لازم را با سازمان بهزیستی و نهادهای حمایتی دارد، گفت: باید تلاش شود اعتبارات لازم به این سازمان‌ها هر ساله افزایش یابد.
 


 

وی تصریح کرد: سازمان بهزیستی یکی از دستگاه‌های است که در سال‌های اخیر توانسته است با استفاده از تمام ظرفیت‌ها امکانات خوبی به جامعه هدفش ارائه کند که به عنوان مثال می‌توان به توانمند سازی معلولان و زنان بی سرپرست اشاره کرد.

عزیری گفت: مجلس و دولت باید با تعامل بیشتر اعتبارات بیشتری را برای دستگاه‌های حمایتی تخصیص دهند ضمن اینکه مجلس حمایت ویژه‌ای را از کودکان بی سرپرست خواهد کرد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار