امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۰۳:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 29056
تاریخ انتشار: ۶ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۳۲
تعداد بازدید: 43
به گزارش باشگاه خبری فارس «توانا»، اسدالله اسدی گرمارودی رئیس مرکز آموزش نیروی انسانی وزارت آموزش و پرورش با اشاره به انجام مرحله اول آموزش مدرسان ...

به گزارش باشگاه خبری فارس «توانا»، اسدالله اسدی گرمارودی رئیس مرکز آموزش نیروی انسانی وزارت آموزش و پرورش با اشاره به انجام مرحله اول آموزش مدرسان کتاب‌های جدیدالتألیف سوم ابتدایی و تحت پوشش قرار گرفتن 2 هزار مدرس اظهار داشت: این مدرسان 60 هزار معلم پایه سوم ابتدایی را در سراسر کشور آموزش خواهند داد تا در مهر ماه، معلمان با آمادگی برای تدریس کتاب‌های جدیدالتالیف در کلاس حضور یابند.
وی افزود: آموزش 2 هزار  مدرس پایه اول «متوسطه اول» نیز از 22 مردادماه آغاز می‌شود و به طور میانگین برای هر درس، 30 ساعت آموزش ضمن خدمت پیش‌بینی شده است.
اسدی گرمارودی ادامه داد: این مدرسان پس از اتمام کلاس‌های ضمن خدمت در تمامی استان‌ها حضور می‌یابند و آموزش‌های لازم را به 160 هزار دبیر پایه اول متوسطه ارائه خواهند داد تا این دبیران برای اول مهرماه با آمادگی لازم سر کلاس حضور یابند.
وی تصریح کرد: در شیوه نامه آموزش ضمن خدمت معلمان در خصوص کتاب‌های جدیدالتألیف مقرر شده است، 60 درصد آموزش‌های ضمن خدمت در طول تابستان و 40 درصد نیز در طول سال تحصیلی اجرا شود.
رئیس مرکز آموزش نیروی انسانی وزارت آموزش و پرورش اضافه کرد: شرکت معلمان در این کلاس‌ها اجباری است و معلمان مشمول باید این دوره‌ها را پشت سر بگذارند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها