امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۱۲:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 2909
تاریخ انتشار: ۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۳۷
تعداد بازدید: 103
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور، غلامحسین تابش‌فر اظهار داشت: پیش از ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور، غلامحسین تابش‌فر اظهار داشت: پیش از این یک هزار میلیارد ریال یارانه بلیت حمل و نقل همگانی درون شهری سال 91پرداخت شده بود و با احتساب 230 میلیارد ریال اخیر، در مجموع  1230 میلیارد ریال یارانه بلیت اتوبوس و متروی سال 91 به شهرداری‌ها(سازمان‌های اتوبوسرانی، مترو  و سازمان‌های حمل و نقل همگانی)پرداخت شده است .

وی افزود: از مجموع 1230  میلیارد ریال یارانه بلیت حمل و نقل عمومی شهری سال 91 که به حساب شهرداری‌ها واریز شد در حدود 264 میلیارد ریال بابت یارانه بلیت متروهای تهران و مشهد است که حدود 232  میلیارد ریال به متروی تهران و 32 میلیارد ریال به متروی مشهد پرداخت شده است.

تابش‌فر بیان داشت: بیش از 965 میلیارد ریال از یارانه بلیت حمل و نقل عمومی شهری سال 91 به بخش اتوبوسرانی اختصاص داشته است که در حدود 200 میلیارد ریال آن سهم شهرداری تهران و 760 میلیارد ریال نیز به حساب سایر اتوبوسرانی های کشور پرداخت شده است.

وی افزود: از 1230 میلیارد ریال یارانه بلیت حمل ونقل عمومی شهری سال 91 بیش از 430 میلیارد ریال به شهرداری (مترو واتوبوسرانی)تهران پرداخت شده است.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها