امروز : جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 19
۰۶:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 29101
تاریخ انتشار: ۶ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۳۳
تعداد بازدید: 79
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری «پانوراما الشرق الاوسط»، گروه اخوان المسلمین اردن در نشست حمایت از «محمد ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری «پانوراما الشرق الاوسط»، گروه اخوان المسلمین اردن در نشست حمایت از «محمد مرسی» رئیس جمهور برکنار شده مصرف خواستار آزادی وی شدند و وی را اسیر زندان‌های اسرائیلی در مصر نامیدند.

«همام سعید» یکی از رهبران این گروه معترضان در میدان رابعه العدویه را ملت مجاهد آزاد و سربازان مصر نامیده بود.

وی همچنین حضور جوانان وابسته به گروه اخوان المسلمین در نشست یاری مرسی در اردن را به حضور جوانان صدر اسلام در غزوه احد در کنار پیامبر اسلام تشبیه کرده و تأکید کرد که با توجه به ریخته شدن خونها در مصر، پیروزی نزدیک است.

گروه اخوان المسلمین همچنین دخالت‌های کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس از جمله عربستان در امور داخلی مصر و تأیید کودتای نظامی را محکوم کردند و با سر دادن شعارهایی خواستار اعدام «عبدالفتاح السیسی» وزیر دفاع مصر و تعدادی از سران معارضان مصری شدند.

سعید همچنین اخبار منتشر شده درباره انتخاب او به جای «محمد بدیع» رهبر گروه اخوان المسلمین را رد کرد و تأکید کرد انتخاب رئیس جدید تنها در صورت برگزاری جلسه شورای عمومی اخوان صورت خواهد گرفت که این جلسه برای اتخاذ اقدامات جدید برگزار نشده است.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار