امروز : سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 12
۰۴:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 29103
تاریخ انتشار: ۶ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۳۳
تعداد بازدید: 151
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از مرکز اطلاع‌رسانی فلسطین، جبهه خلق تاکید کرد که ازسرگیری مذاکرات سازش، تجاوز خطرناک ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از مرکز اطلاع‌رسانی فلسطین، جبهه خلق تاکید کرد که ازسرگیری مذاکرات سازش، تجاوز خطرناک از اجماع ملی فلسطین و تصمیمات سازمان آزادی بخش فلسطین است.

جبهه مذکور در بیانیه مطبوعاتی خود تاکید کرد که برخی رهبران سازمان آزادی بخش فلسطین فلسطین تصمیم خطرناکی اتخاذ کرده اند که به کلی با اجماع ملی فلسطین و تصمیمات اتخاذ شده از سوی سازمان های فلسطینی و شورای مرکزی در تضاد است.

جبهه خلق برای آزادی فلسطین در این بیانیه تصریح کرد که ازسرگیری مذاکرات سازش با دشمن صهیونیستی به منزله تسلیم شدن در برابر فشارهای آمریکا بدون هرگونه اعتنا به موضع ملت و گروه‌های فلسطینی است و این اقدام به منزله چراغ سبز تشکیلات رام الله برای امتیازدهی به دشمن صهیونیستی و ضایع کردن حقوق و اصول ملی فلسطینیان است.

این جبهه بار دیگر مخالفت صریح خود با ازسرگیری مذاکرات سازش با دشمن صهیونیستی و ارائه راه حل های مبتنی بر تشکیل دو دولت را اعلام و بر ضرورت بازنگری در این تصمیم و عقب نشینی از آن که با تصمیمات شورای مرکزی مبنی بر عدم بازگشت بر سر میز مذاکرات با دشمن صهیونیستی تا زمان توقف کامل شهرک سازی ها و قراردادن تصمیمات سازمان های بین المللی ذی ربط به عنوان مرجع و آزادی اسرای فلسطین در تضاد است، تاکید کرد.

جبهه خلق برای آزادی فلسطین از تمامی ملت فلسطین و گروه ها و جریان های فعال آن و سازمان ها و نهادهای مردمی دعوت کرد مخالفت خود با ازسرگیری مذاکرات سازش را اعلام کرده و مقامات تشکیلات خودگردان را به منظور ممانعت از حضور آنها در واشنگتن برای ازسرگیری مذاکرات سازش تحت فشار قرار دهند و به مذاکرات بی نتیجه با این رژیم غاصب پایان دهند، زیرا این کار موجب امتیازدهی هر چه بیشتر به دشمن صهیونیستی و چشم پوشی از اصول و حقوق ملی فلسطینیان خواهد شد.
انتهای پیام/ر
برچسب ها:
آخرین اخبار