امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۱۵:۳۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 29123
تاریخ انتشار: ۶ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۳۴
تعداد بازدید: 75
همسر شهرام اقبال زاده در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس درباره دوران نقاهت پس از عمل جراحی روده بزرگ ...

همسر شهرام اقبال زاده در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس درباره دوران نقاهت پس از عمل جراحی روده بزرگ همسرش، اظهار داشت: هفته گذشته همسرم از بیمارستان مهر تهران مرخص شد اما امروز هم برای برخی معاینات به بیمارستان مراجعه کرده و متوجه شدیم که همسرم باید تحت شیمی‌درمانی قرار گیرد.

وی پیرامون حال عمومی شهرام اقبال‌زاده بیان داشت: وضعیت همسرم به مانند گذشته است، اما با شنیدن موضوع شیمی‌ درمانی روحیه خوبی ندارد.

وی با بیان اینکه شیمی درمانی در امتداد عمل روده بزرگ اقبال‌زاده خواهد بود، افزود: در ادامه جراحی ایشان باید تحت شیمی درمانی قرار گیرد که امیدواریم جوابگو باشد.

همسر اقبال‌زاده زمان آغاز شیمی‌ درمانی را اواخر هفته جاری عنوان و ابراز داشت: امروز برخی آزمایش‌ها انجام خواهد شد تا پس از آن شیمی درمانی آغاز شود.

شهرام اقبال‌زاده از روز شنبه 22 تیرماه پس از عمل جراحی برای انسداد روده بزرگ در بیمارستان مهر تهران بستری شده بود اما با ترخیص از بیمارستان اکنون در منزل دوران نقاهت را سپری می‌کند.

شهرام اقبال‌زاده ترجمه آثار کودکان و نوجوانان را برعهده داشت، مدتی نیز به عنوان دبیر انجمن نویسندگان کودک و نوجوان فعالیت می‌کرد. وی همچنین دبیر بخش داستان کودک و نوجوان نشر قطره در سال‌های اخیر بوده است. 
 
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها