امروز : جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 23
۲۰:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 29132
تاریخ انتشار: ۶ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۳۴
تعداد بازدید: 95
به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، وبگاه اطلاع‌رسانی بیست‌ویکمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم اخبار و ...

به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، وبگاه اطلاع‌رسانی بیست‌ویکمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم اخبار و رویدادهای این نمایشگاه را برای علاقه‌مندان منعکس می‌کند که در ادامه گزیده‌ای از آن‌ را به انتخاب فارس می‌خوانید.

ثبت‌نام 400 نفر در باشگاه قرآنی مادران جوان 

دارالقرآن خانه کارگر در طرح جدید خود با عنوان «باشگاه قرآنی مادران جوان»، تاکنون از بیش از 400 نفر از مادران بازدیدکننده از نمایشگاه قرآن ثبت‌نام به عمل آورده است.

نمایش آثار سرامیکی تجسم کلامی با موضوع دین، حدیث و قرآن 

آثار حجمی تجسم کلامی از جنس سرامیک برای اولین بار در بخش «آیه‌های هنر» در بیست‌ویکمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم به نمایش درآمده است.

«نیوشای قرآنی» نخستین تلفن گویای قرآنی 

«نیوشای قرآنی» نخستین تلفن گویای قرآنی است که مخاطب می تواند با شماره‌گیری 9099070315 از تلفن ثابت به صورت گویا به تلاوت قاریان برجسته، گوش فرا دهد. تلاوت تلفنی قرآن کریم از این سامانه به مبلغ 50 تومان در هر دقیقه محاسبه می‌شود.

فرش دیجیتال را زیر پاهای خود حس کنید 

فرش دیجیتال در بخش رسانه‌های دیجیتال نمایشگاه قرآن عرضه شده است، به گونه‌ای است که با حرکت پای بازدیدکنندگان بر روی آن دچار موج می‌شود و این تجربه‌ای جدید برای مخاطبان است. تکنولوژی این فرش توسط ویدئو پروژکتورهای مدرن تامین می‌شود.

عرضه ترجمه قرآن به هفت زبان زنده دنیا در نمایشگاه قرآن

غرفه «ترجمان وحی» با حضور در بیست‌ویکمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم، هفت ترجمه قرآن کریم به زبان‌های مختلف را به نمایش گذاشته است.

انتهای پیام/م.خ  
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها