امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۰۸:۱۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 29133
تاریخ انتشار: ۶ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۳۴
تعداد بازدید: 164
پرستو احدی تصویرگر در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس درباره تصویرگری دو کتاب اظهار داشت: به تازگی ...

پرستو احدی تصویرگر در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس درباره تصویرگری دو کتاب اظهار داشت: به تازگی پروژه تصویرگری را به اتمام رسانده و به انتشارات امیرکبیر تحویل داده‌ام.

وی گروه سنی این کتاب را برای خردسالان عنوان و اضافه کرد: مجموعه اشعاری برای گروه سنی خردسالان از سوی انتشارات امیرکبیر منتشر خواهد شد که بنده تصویرگر این اثر بودم.

این تصویرگر جوان اثر را جزئی از مجموعه 5 جلدی دانست و خاطر نشان کرد: قرار است مجموعه 5 جلدی با آثار و سروده‌های 5 شاعراز سوی این ناشر منتشر شود که دو جلد آن مربوط به سروده‌های افسانه‌شعبان‌نژاد و جعفر ابراهیمی است که بنده تصویرسازی آنها را بر عهده داشتم.

وی نام دقیق مجموعه را نهایی ندانست و ادامه داد: «ورچینک برای خردسالان» نام احتمالی اثر آقای ابراهیمی و « گروپ گروپ» عنوان مجموعه خانم شعبان‌نژاد خواهد بود.

احدی ادامه داد: هنوز هیچ یک از این کتاب‌ها منتشر نشده و قرار است هر 5 مجلد با هم چاپ شوند. اما حدود دو ماه تصویرگری کتاب آقای ابراهیمی به طول انجامید که صفحه‌آرایی آن هم بر عهده بنده بود؛ این کار دو رنگ است.

این تصویرگر تاکنون کتاب‌های فراوانی را تصویرگری کرده و جوایز بسیاری به وی در این راستا اهدا شده است.

انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها