امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۱۹:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 29137
تاریخ انتشار: ۶ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۳۴
تعداد بازدید: 126
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اهل فن می‌گویند احتمال زیادی وجود دارد دادگاه با مجرم شناختن سلمان خان، او را به 10 سال زندان ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اهل فن می‌گویند احتمال زیادی وجود دارد دادگاه با مجرم شناختن سلمان خان، او را به 10 سال زندان محکوم کند.

دادگاه عالی هند هم‌اکنون در حال بررسی پرونده‌ای است که براساس آن، سلمان خان چند سال قبل با ماشین خود عابری را زیر گرفت و باعث مرگ او شد.

سلمان خان دردادگاه بر بی گناهی خود اصرار کرده و گفته به دلیل تاریک بودن هوا قربانی را ندیده است. این قربانی در پیاده‌روی خیابان خوابیده بود.

از سوی دیگر، دادگاه عالی هند از رسانه‌های گروهی درخواست کرده در رابطه با پرونده سلمان‌خان به گمانه‌زنی نپردازند و اجازه دهند کار پرونده به شکلی منطقی و عادلانه به جلو برود. جلسه بعدی دادگاه که اهمیت بسیار زیادی دارد، روز 19 آگست (15 شهریور) برپا می‌شود.

بحث دادگاه سلمان خان در حالی به صورت تیتر اول رسانه‌ای درآمده که وی امسال بر خلاف چند سال گذشته برای تعطیلات عید فطر فیلم‌تازه‌ای را به روی پرده سینماهای هند نمی‌فرستد.

از چند سال قبل، تعطیلات عید فطر در هند با نام سلمان خان گره خورده است و وی هر سال در این ایام، یک فیلم اکشن را روانه پرده سینماها می‌کرد.

این فیلم‌ها با استقبال بالای تماشاگران هندی (به ویژه تماشاگران مسلمان) روبرو شده و گرمای خاصی در جدول گیشه نمایش ایجاد می‌کردند.

به دلیل اکران عمومی فیلمی از سلمان خان در ایام تعطیلات و مراسم عیدفطر، تهیه کنندگان هندی فیلم‌های جدید خود را همزمان با فیلم‌های سلمان خان به روی پرده سینماها نمی‌فرستادند.

اما امسال اوضاع تغییر کرده است و سلمان خان فیلم تازه‌اش «ورود ممنوع2» را برای نمایش عمومی ذر ایام تعطیلات عید فطر آماده نمی‌کند. این فیلم سال آینده میلادی به روی پرده سینماهای هند خواهد رفت.

اهل فن می‌گویند سلمان خان مرتکب اشتباه بزرگی شده که فیلمی را برای عید فطر امسال ندارد و جدول گیشه نمایش را از کار جدید خود محروم کرده است.

اما این بازیگر که سال قبل دو فیلم سینمایی «یک ببری بود» و «دابانگ2» را روی پرده سینماهای کشور خود داشت، عجله‌ای برای  اکران عمومی فیلم تازه‌اش ندارد.

«یک ببری بود» پس از پایان ماه مبارک رمضان و هم زمان با جشن عید فطر به روی پرده سینماهای هند رفت و 140 کرور در جدول گیشه نمایش فروش کرد.

انتهای پیام/ ا
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها