امروز : سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 23
۰۶:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 29139
تاریخ انتشار: ۶ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۳۴
تعداد بازدید: 75
وحید موسائیان در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس در خصوص اکران عمومی «فرزند چهارم» در اکران عید گفت: متاسفانه با اینکه جشنواره فجر،جشنواره مهمی در ...

وحید موسائیان در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس در خصوص اکران عمومی «فرزند چهارم» در اکران عید گفت: متاسفانه با اینکه جشنواره فجر،جشنواره مهمی در سینمای ایران است اما یکی از تبعات منفی آن تعجیل برای رساندن کارها است و فرصت برای ارائه کارها بسیار کم است.

وی افزود: در چند دهه اخیر ثابت شده است که اوج کار سینمای ایران در نیمه دوم سال است و فصل کار به نوعی پائیز و زمستان است و این عجله و سرعت برای رساندن کارها به جشنواره به فیلم‌ها لطمه می‌زند.

کارگردان فیلم سینمایی «فرزند چهارم» با اشاره به اینکه نسخه ای متفاوت از نسخه‌جشنواره در اکران عید فطر به نمایش در خواهد آمد، گفت: شاید یکی از آرزوهای فیلمسازان این است که فیلم را در تابستان تمام کنند تا برای مراحل آماده سازی وقت بیشتری داشته باشند اما این اتفاق کمتر می‌افتد و ما هم سعی کردیم پس از جشنواره برخی معایب کار را اصلاح کنیم.

موسائیان همچنین در خصوص پیش‌بینی‌اش از استقبال مخاطبان از «فرزند چهارم» اظهار داشت: امیدوارم مخاطبان در زمان اکران عمومی با فیلم ارتباط خوبی برقرار کنند چرا که «فرزند چهارم» فیلم خاصی است که در شرایط سختی کار شده است و عوامل به جایی سفر کردند که برای سینمای ایران ناشناخته بود و تلاش کردیم تا دایره سینمای ایران با ساخت «فرزند چهارم» وسیع تر شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها