امروز : یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 18
۲۱:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 29141
تاریخ انتشار: ۶ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۳۴
تعداد بازدید: 53
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری العهد لبنان، جمعیت قرآن کریم لبنان با همکاری بخش فرهنگی حزب‌الله لبنان ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری العهد لبنان، جمعیت قرآن کریم لبنان با همکاری بخش فرهنگی حزب‌الله لبنان هر شب رمضان فعالیت‌ها و مسابقات قرآنی در مناطق بعلبک و بقاع برگزار می‌کند.

بنابر این گزارش شب‌های انس با قرآن در بسیاری از مساجد منطقه بقاع لبنان برگزار شده که قاریان بین‌المللی از جمله قاریان مصری، ایرانی و لبنانی حضور داشتندو.

در مسجد منطقه «علی النهری»، «رضا جمعه منصور حسن» قاری مصری و «انور مهدی» قاری لبنانی حضور داشتند؛ در مسجد امام علی(ع) در شهر «بریتال» شب انس با قرآن با حضور قاری مصری «سمیر عنتر» و قاری لبنانی «محمد جمال‌الدین» برگزار شد.

همچنین در مسجد امام حسن(ع) در شهر «یونین» شب انس با قرآن با حضور «محمد کرمانی» قاری ایرانی و «انور مهدی» قاری لبنانی برگزار شد و همچنین در مسجد امام علی(ع) در بعلبک «محمد مشمول» قاری ایرانی و «رضا جمعه منصور حسن» قاری مصری حضور یافتند.

همچنین شب‌های انس با قرآن با حضور قاریان بین‌المللی در مناطق «النبی شیث»، «شمسطار»، «تمنین الفوقا» و «حزرتا» برگزار شد

بنابر این گزارش، «سید فیصل شکر» مسئول فرهنگی حزب‌الله و «شیخ حاتم برو» مسئول جمعیت قرآن کریم نیز از برگزیدگان مسابقات قرآنی تقدیر کردند.

انتهای پیام/س
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها