امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۱۸:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 2917
تاریخ انتشار: ۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۳۷
تعداد بازدید: 268
به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از شبکه خبری «ای بی سی»، به دنبال اجرای مصادره به عنوان راهی برای جبران کسری بودجه تریلیون دلاری آمریکا، جدیدترین گزارش ...

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از شبکه خبری «ای بی سی»، به دنبال اجرای مصادره به عنوان راهی برای جبران کسری بودجه تریلیون دلاری آمریکا، جدیدترین گزارش ها از تصمیم اداره کل مالیات های درون مرزی آمریکا برای صدور حکم مرخصی اجباری تمام کارمندانش در طول هفته آتی خبر می دهند و گفته شده است که این مرخصی های اجباری شامل حال تمام کارمندان این اداره می شود.

در این خبر آمده است که اولین مرخصی های اجباری برای کارمندان این اداره برای روزهای 24 ماه مه، 14 ژوئن، 5 و 22 جولای و 30 آگوست در نظر گرفته شده است و این احتمال وجود دارد که این مرخصی های اجباری برای دو روز دیگر در طول ماه های آگوست و سپتامبر نیز نهایی شود.

بر اساس این خبر، در طول روزهای اعلام شده تمام فعالیت های بخش عمومی این اداره متوقف خواهند شد و پرسنل بخش فناوری اطلاعات و امنیت اداره کل مالیات درون مرزی آمریکا احتمالا باید در تمام روزهایی که بقیه کارمندان به مرخصی اجباری فرستاده شده اند، فعالیت داشته باشد اما با این حال روزهای تعطیل جایگزین در برنامه ریزی این پرسنل نیز لحاظ خواهد شد.

در این خبر نوشته شده است که روزهایی که برای مرخصی اجباری کارمندان این اداره مالیات تعیین شده، به این معناست که کارمندان این اداره صرفا یک روز از دریافت حقوق خود محروم خواهند شد.

شبکه خبری «ای بی سی» در ادامه نوشته است که اداره مالیات درون مرزی آمریکا نیز مانند سایر کارمندان فدرال وارد سومین سال تثبیت حقوق می شود و مرخصی های اجباری کارمندان نیز کمک کمی به کاهش مشکلات این سازمان می کند.

کاهش عمیق بودجه دولت آمریکا تحت عنوان مصادره بعد از آن اجرایی شد که کاخ سفید و کنگره نتوانستند در مسیر کاهش کسری بودجه تریلیون دلاری این کشور با یکدیگر به توافق برسند.

انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها