امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۰۵:۵۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 29190
تاریخ انتشار: ۶ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۳۴
تعداد بازدید: 46
حبیب الله کاسه ساز یکی از اعضای نظارت بر روند بازگشایی خانه سینما درباره وضعیت ساختمان  شماره 1 خانه سینما گفت: خانه سینما به صورت قانونی تحویل هیئت ...

حبیب الله کاسه ساز یکی از اعضای نظارت بر روند بازگشایی خانه سینما درباره وضعیت ساختمان  شماره 1 خانه سینما گفت: خانه سینما به صورت قانونی تحویل هیئت نظارت بر بازگشایی خانه سینما است و هر کسی که قصد ورود به ساختمان را داشته باشد، برخورد قانونی با ایشان خواهد شد.

وی در ادامه تاکید کرد: خانه سینما تحویل هیئت نظارت شده است و ما  رسید تحویل را هم داریم و کلیدهای قفل درب هم به ما ارایه شده است.

کاسه ساز در ادامه گفت: هر مقام اجرایی بخواهد غیرقانونی این مکان را در اختیار دیگر صنوف که قانونی نشدند بدهد، ما اقدام قانونی خواهیم کرد و شکایت خود را به قوه قضاییه محفوظ خواهیم داشت. هیچ مقام قانونی نمی‌تواند دستور بازگشایی خانه سینما و تحویل به صنوف غیرقانونی را بدهد.

وی درباره ارایه اساسنامه‌های صنوف به سازمان سینمایی گفت: ثبت قانونی صنوف مراحل مختلفی دارد که باید طی شود. برخی از اصناف پیش از این قانونی شدند که اسامی آن‌ها هم در لیست 26 صنف آمده است و این اصناف نمی‌توانند روند قانونی شدن را دو باره طی کنند.

کاسه ساز ادامه داد: از میان  29 صنف خانه سینما، 12 صنف قانونی شدند و تنها 17 صنف باقی مانده است چگونه در آمار و اطلاعاتی که ارایه می کنند اسامی 26 صنف را اعلام می کنند؟ جمع کردن سیاهی لشکر در صنوف کار غیراخلاقی است و برای آیندگان این مسایل که به درستی روشن خواهد شد.

وی درباره وضعیت حفاظت خانه سینما گفت: خانه سینما تا اطلاع ثانوی تحت حفاظت نیروی انتظامی است و با دستور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی تحویل صنوف قانونی می‌شود.

کاسه ساز در خاتمه افزود: امیدوار هستیم صنوف مراحل قانونی خود را طی کنند و در آینده با نظر هیئت مدیره قانونی خانه سینما مجمع عمومی برای همه صنوف برگزار شود.
 
انتهای پیام/ی
برچسب ها:
آخرین اخبار