امروز : دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 22
۱۹:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 29230
تاریخ انتشار: ۶ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۳۴
تعداد بازدید: 59
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،کاظم هژیرآزاد بازیگر سینما و تلویزیون درباره جایگاه جشنواره فیلم اولی‌ها گفت : فیلم ساز نوپایی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،کاظم هژیرآزاد بازیگر سینما و تلویزیون درباره جایگاه جشنواره فیلم اولی‌ها گفت : فیلم ساز نوپایی که اولین تجربه های فیلم سازیش را انجام می دهد، برای به دست آوردن اعتماد به نفس و دیده شدن فیلمش نیاز به رقابت و حضور در جشنواره را دارد .

بازیگر هوش سیاه با تاکید بر این مسئله که جشنواره فیلم اولی بهترین مکان برای حضور این جنس از جوانها است ، گفت:جشنواره فیلم اولی ویژگی مثبتی که دارد، این مسئله است که فقط حضور فیلم سازان فیلم اولی در آن میسر است و در این فرآیند یک رقابت عادلانه و سالم بین فیلم سازان فیلم اولی بدون حضور سایر فیلم سازان با تجربه انجام می شود .

این بازیگر با اشاره به لزوم تداوم برگزاری جشنواره فیلم اولی ها افزود : جشنواره فیلم اولی در حقیقت یک کنکور و آزمون برای نشان دادن توان فیلم سازان است که آیا می توانند در آینده در این حرفه حضور داشته باشند و در جای دیگری به فعالیت بپردازند .

دومین جشنواره فیلم اولی ها توسط انجمن سینمای جوانان ایران و به دبیری هاشم میرزاخانی از 10 تا 13 شهریور ماه به طور همزمان در سراسر کشور برگزار می شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها