امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۲۰:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 29233
تاریخ انتشار: ۶ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۳۴
تعداد بازدید: 82
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، هنرمندان نقاش برای شرکت در این جشنواره می توانند حداکثر پنج اثر خود را با موضوع «انسان ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، هنرمندان نقاش برای شرکت در این جشنواره می توانند حداکثر پنج اثر خود را با موضوع «انسان معاصر»  تا 29 آذرماه از طریق سایت جشنواره به نشانی www.ivafestival.ir ارسال کنند.

بخش ملی ششمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجردر رشته های نقاشی، با موضوع انسان معاصر، خوشنویسی در سه گرایش نستعلیق، شکسته نستعلیق و نسخ و ثلث با موضوع آزاد نگارگری در سه گرایش نقاشی ایرانی با موضوع شعایر ایرانی-اسلامی و تذهیب و گل ومرغ با موضوع آزاد، مجسمه سازی با موضوع راه بی انتها و سرامیک هنری با موضوع آزاد برگزار می شود.

بخش بین الملل ششمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی دررشته های کاریکاتور در دو گرایش کارتون با موضوع هنر و چهره با موضوع سیاستمداران مطرح جهان، عکاسی در گرایش مستند با موضوع امید و شادی های زندگی، پوستر با موضوع انرژی و تصویر سازی با موضوع خانواده برگزار می شود.

فراخوان بخش مکمل ششمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجر در رشته های فیلم های مستند هنرهای تجسمی و مقالات علمی به زودی اعلام می شود.

هنرمندان برای شرکت در بخش ملی ششمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی می توانند تا 29 آذرماه سال جاری در سایت جشنواره به نشانی    www.ivafestival.irثبت نام کنند و آثارشان را ارسال کنند.

هنرمندان برای شرکت در هر یک از رشته های جشنواره می توانند پس از مطالعه کلیات فراخوان در سایت جشنواره ، فراخوان رشته مورد نظر را مطالعه کنند و فرم ثبت نام را تکمیل کنند.

ششمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجر به دبیری سید عباس میر هاشمی بهمن و اسفند ماه سال جاری برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها