امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۰۷:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 29235
تاریخ انتشار: ۶ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۳۴
تعداد بازدید: 142
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، روح الله شمقدری تهیه کننده سینما درباره اهمیت برگزاری این جشنواره عنوان کرد: یکی از راه‌های ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، روح الله شمقدری تهیه کننده سینما درباره اهمیت برگزاری این جشنواره عنوان کرد: یکی از راه‌های بسط و گسترش فرهنگ قرآنی در جامعه سینما و فیلمسازی است و با این طریق می‌توان با قشر وسیعی از مخاطبان ارتباط برقرار کرد .
این تهیه کننده با تاکید بر اهمیت رشد فرهنگ قرآنی در بین فیلمسازان جوان افزود: زمانی که فیلمسازان جوان در شروع فعالیت حرفه‌ای‌شان با فرهنگ قرآنی مانوس شوند و این امکان را به دست بیاورند که فیلم‌هایشان در جشنواره‌ای تخصصی مورد ارزیابی ، داوری و نقد و بررسی قرار بگیرد، به تدریج می‌توانند در آینده فیلم های ارزشمندی با محوریت موضوعات دینی و قرآنی بسازند .
شمقدری با تاکید بر لزوم حمایت از برگزاری چنین جشنواره های خاطر نشان کرد : باید از این نوع جشنواره ها که موضوعات ارزشمندی را در دستور کار برگزاریشان دارند حمایت های ویژه ای انجام داد تا نسل جوان، متعهد ، فهیم و علاقمند به فرهنگ قرآنی در سینمای ایران تربیت شود .

دومین جشنواره ملی تسنیم – آیات قرآنی – توسط انجمن سینمای جوانان ایران و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خراسان رضوی از 22 تا 24 مرداد ماه در مشهد مقدس برگزار می شود.

انتهای پیام/ ا
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها