امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۱۲:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 29236
تاریخ انتشار: ۶ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۳۴
تعداد بازدید: 108
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مسئولان هیئت مدیره تعاونی ایثارگران آبادان به فارس خبر دادند که نمایشگاه قرآن و محصولات ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مسئولان هیئت مدیره تعاونی ایثارگران آبادان به فارس خبر دادند که نمایشگاه قرآن و محصولات فرهنگی در سینما کیهان این شهر در شب قدر توسط مجتمع اقتصادی کمیته امداد امام پلمب شده است.

مسئولان هیئت مدیره تعاونی ایثارگران آبادان با اشاره به اینکه «مجمع اقتصادی کمیته امداد» در سال 76 برای بازسازی سینماهای آبادان 400 میلیون تومان دریافت کرده، در گفت‌وگو با فارس، اعلام کردند که «مجمع اقتصادی کمیته امداد» سالهاست کاری نکرده و سینماهای آبادان مخروبه باقی مانده است.

این مسئولان افزودند: البته سال 74 تعاونی یک قرارداد با استانداری خوزستان و انجمن سینمای دفاع مقدس منعقد کرد تا سینما کیهان را بازسازی کند و  بر اساس آن انجمن سینمای دفاع مقدس به تعاونی اجازه بهره‌برداری از سینما را داده بود.

آنها ادامه دادند: در سال 79، 80 درصد کار بازسازی سینما تمام شد و در همان سال استانداری به ایثارگران 100 میلیون تومان بدهی داشته که تا امروز با تمام نامه نگاری‌ها پاسخی به مطالبات داده نشد.

هیئت مدیره تعاونی ایثارگران آبادان با اشاره به اینکه مجتمع اقتصادی شکایت کرده و سینما کیهان پلمب کرده، تاکید کرد: تعاونی الان تقاضا دارد که زمینی که بازسازی شده کارشناسی شود و به ما فروخته شود تا سینما را تکمیل کنیم اما طرف مقابل می‌گوید کل این مکان که توسط تعاونی بازسازی شده متعلق به آنهاست.

به گزارش فارس، قبل از انقلاب 10 سینما در آبادان وجود داشته که هم‌اکنون یک سینما هم در این شهر فعالیت نمی‌کند و تمام اسناد این سینماها در اختیار «مجمع اقتصادی کمیته امداد» است که 9 سالن دیگر به غیر از سالن سینما کیهان مخروبه است و فقط در سال 78 در یکی از سینماها سالن جمع و جوری آماده شد که آن هم 3 ماه بیشتر کار نکرد.

مسئولان هیئت مدیره تعاونی ایثارگران آبادان می‌گویند این مجمع نه کاری درباره این اموال فرهنگی مردم آبادان انجام می‌دهند و و نه اجازه می‌دهند تا دیگران کاری انجام دهند.

برپایه این گزارش هم‌اکنون در این سینما نمایشگاه‌های دوره‌ای کتاب و قرآن با حضور ناشران برگزار می‌شود و قرار بوده یک نمایشگاه دیگر از شب قدر آغاز شود که این مرکز پلمب کردند.

انتهای پیام/س
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها