امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۱۵:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 29247
تاریخ انتشار: ۶ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۳۱
تعداد بازدید: 45
رحیم زارع نماینده مردم آباده در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به جلسه ...

رحیم زارع نماینده مردم آباده در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به جلسه امروز کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: جلسه امروز کمیسیون اقتصادی با حضور مقاماتی از وزارت صنعت، معدن و تجارت برگزار شد و در این جلسه علل بالا رفتن قیمت نان و مشکلات خرید گندم و آرد مورد بحث و بررسی قرار گرفت و گزارشی از سوی مسئولین وزارت صنعت در این باره به کمیسیون ارائه شد.

وی افزود: همچنین در این زمینه طرح دایمی شدن قانون اصلاح قانون بیمه اجباری مسئولیت مدنی دارندگان وسایل نقلیه موتوری در مقابل شخص ثالث مورد بحث و بررسی قرار گرفت اما به دلیل عدم نتیجه‌گیری نهایی و تصمیم‌گیری نهایی در این باره اتخاذ تصمیم و رای‌گیری در خصوص آن به جلسه بعد موکول شد.

سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس اظهار داشت: علاوه بر این بنا بود در این جلسه طرح تشکیل سازمان برنامه‌ریزی و بهره‌وری طرح اصلاح قانون مالیات بر ارزش افزوده نیز مورد بررسی و تصویب قرار گیرد که به علت کمبود وقت بررسی آنها به جلسات بعد موکول شد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها