امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۰۵:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 29271
تاریخ انتشار: ۶ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۸:۳۲
تعداد بازدید: 63
حسینعلی شهریاری در گفت و گو با خبرنگار بهداشت و درمان فارس افزود: با توجه به اخباری که از کمیسیونهای مشورتی دولت یازدهم به ما رسیده است، به نظر می ...

حسینعلی شهریاری در گفت و گو با خبرنگار بهداشت و درمان فارس افزود: با توجه به اخباری که از کمیسیونهای مشورتی دولت یازدهم به ما رسیده است، به نظر می رسد که دکتر حسن هاشمی، چشم پزشک و رئیس بیمارستان چشم پزشکی نور گزینه اصلی آقای روحانی به عنوان وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی دولت یازدهم است.

رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس که خود چشم پزشک است، ادامه داد: آقای دکتر هاشمی را می شناسم اما هنوز وی به صورت رسمی برای ارائه برنامه های خود به کمیسیون بهداشت و درمان مجلس معرفی نشده است.

سید حسن هاشمی، متخصص چشم پزشکی و فوق تخصص جراحی قرنیه، رکورددار عمل جراحی لیزیک چشم در کشور است و پیش از این در سمتهایی از جمله دبیرکلی انجمن چشم پزشکی ایران، عضو فرهنگستان علوم پزشکی، دبیر شورای سیاستگذاری رشته چشم پزشکی، دبیر شورای آموزش پزشکی و تخصصی، مشاور وزیر بهداشت در زمان وزارت محمد فرهادی، رئیس بخش قرنیه بیمارستان فارابی، کارشناس رشته چشم پزشکی در هیئت انتظامی نظام پزشکی،مدیر گروه چشم پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران،مؤسس و عضو هیئت مدیره انجمن پزشکی لیزری ایران و عضو هیئت امنای ارزی وزارت بهداشت فعالیت کرده است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار