امروز : دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 18
۰۵:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 29275
تاریخ انتشار: ۶ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۸:۳۳
تعداد بازدید: 90
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روزنامه الوسط بحرین، «راشد بن عبدالله آل خلیفه» وزیر کشور بحرین امروز یکشنبه در جلسه ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روزنامه الوسط بحرین، «راشد بن عبدالله آل خلیفه» وزیر کشور بحرین امروز یکشنبه در جلسه فوق العاده مجلس ملی ویژه بررسی تحولات اخیر این کشور و تعدیل مفاد قانون مبارزه با تروریسم گفت: درخصوص دعوت شبکه‌های اجتماعی در اینترنت در خصوص روز 14 آگوست (23 مرداد) آینده ما پیشتر هشدار دادیم و امروز وزارت کشور و دستگاه‌های ذیربط اقدامات لازم برای حفظ امنیت را اتخاذ خواهند کرد.

وی افزود: با مرور زمان اقدامات عملی ما روشن خواهد شد و هرکس که دولت را به چالش بکشد و قوانین آن را نادیده بگیرد و به تروریسم پیوند بخورد؛ باید مسئولیت عواقب آن را نیز برعهده بگیرد.

مجلس ملی بحرین امروز تشکیل جلسه داد تا تعدیل مفاد قانون مبارزه با تروریسم این کشور را تعدیل کند.

احزاب و جمعیت‌های مخالف و فعالان بحرینی این اقدام رژیم آل خلیفه را تلاش برای تشدید سرکوب اعتراضات مردمی با دستاویز قرار دادن مفاد این قانون می‌دانند.

جنبش تمرد بحرین با تاسی از جنبش تمرد مصر چندی پیش اعلام موجودیت کرد و هدف خود را سرنگونی رژیم حاکم عنوان کرده است.

این جنبش از مردم خواسته است تا روز 14 آگوست در تظاهرات مسالمت آمیز گسترده سراسری شرکت کنند.

رژیم آل خلیفه از این فراخوان جنبش تمرد بحرین بویژه درسایه تاثیر گذاری نظیر آن در مصر به هراس افتاده است و پیشتر در بیانیه‌ای به مردم درخصوص شرکت در آن هشدار داد.

رژیم بحرین اخیرا درپی بروز یک سری حوادث امنیتی مشکوک بر شدت بازداشت‌ها و سرکوبگری خود افزوده است.

مخالفان این بازداشت‌ها و حوادث امنیتی را تلاش رژیم برای امنیتی‌تر کردن فضا به منظور سرکوب شدیدتر اعتراضات مسالمت آمیز مردمی می‌دانند که از فوریه سال 2011 میلادی برای دستیابی به آزادی و روی کار آمدن نظامی منتخب آغاز شد.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها