امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۰۱:۱۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 29299
تاریخ انتشار: ۶ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۳۳
تعداد بازدید: 103
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از آسوشیتدپرس، مخالفان دولت کامبوج روز یکشنبه مدعی پیروزی در انتخابات پارلمانی این کشور ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از آسوشیتدپرس، مخالفان دولت کامبوج روز یکشنبه مدعی پیروزی در انتخابات پارلمانی این کشور قبل از اعلام نتایج رسمی شدند.

قبل از آنکه کمیسیون انتخابات کامبوج نتایج را اعلام کند، حزب جبهه نجات ملی در بیانیه ای اعلام کرد در برابر هون سن، نخست وزیر این کشور که از سال 1985 قدرت را در اختیار دارد، به پیروزی رسیده است.

این درحالیست که نتایج رسمی هنوز از سوی مقامات برگزار کننده انتخابات اعلام نشده است.

سام رینسی رهبر مخالفان در کنفرانس خبری بعد از انتشار این بیانیه از بیان دقیق جزئیات پیروزی حزب خود چیزی نگفت و هنوز مشخص نیست که منبع اعلام خبری پیروزی مخالفان چیست.

رینسی رهبر مخالفان روز 19 جولای پس از عفو غیر منتظره، از تبعید خودخواسته به کامبوج بازگشت، ولی مقامات از شرکت او در انتخابات جلوگیری و اعلام کردند زمان برای نام نویسی رینسی به اتمام رسیده است .

هون سن نخست وزیر و رهبر حزب مردم کامبوج هنوز به ادعای پیروزی مخالفان واکنشی نشان نداده است.

این درحالیست که چند ساعت قبل، مخالفان از بروز تخلفات گسترده در انتخابات خبر داده بودند.

ییم سووان، سخنگوی حزب جبهه نجات ملی اعلام کرد: اوضاع از همه انتخابات قبلی بدتر است و اسامی بسیاری از واجدان شرایط شرکت در انتخابات از فهرست های رای دهندگان حذف شده و این در حالی ست که هزاران نفر نمی توانند رای دهند چون افراد دیگری از برگه های رای آنها استفاده کرده اند و رای داده اند.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها