امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۱۶:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 29306
تاریخ انتشار: ۶ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۳۴
تعداد بازدید: 58
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، روح الله شمقدری تهیه کننده سینما درباره اهمیت برگزاری این جشنواره عنوان کرد: یکی از راه‌های ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، روح الله شمقدری تهیه کننده سینما درباره اهمیت برگزاری این جشنواره عنوان کرد: یکی از راه‌های بسط و گسترش فرهنگ قرآنی در جامعه سینما و فیلمسازی است و با این طریق می‌توان با قشر وسیعی از مخاطبان ارتباط برقرار کرد .

این تهیه کننده با تاکید بر اهمیت رشد فرهنگ قرآنی در بین فیلمسازان جوان افزود: زمانی که فیلمسازان جوان در شروع فعالیت حرفه‌ای‌شان با فرهنگ قرآنی مانوس شوند و این امکان را به دست بیاورند که فیلم‌هایشان در جشنواره‌ای تخصصی مورد ارزیابی ، داوری و نقد و بررسی قرار بگیرد، به تدریج می‌توانند در آینده فیلم های ارزشمندی با محوریت موضوعات دینی و قرآنی بسازند .

شمقدری با تاکید بر لزوم حمایت از برگزاری چنین جشنواره های خاطر نشان کرد : باید از این نوع جشنواره ها که موضوعات ارزشمندی را در دستور کار برگزاریشان دارند حمایت های ویژه ای انجام داد تا نسل جوان، متعهد ، فهیم و علاقمند به فرهنگ قرآنی در سینمای ایران تربیت شود .

دومین جشنواره ملی تسنیم – آیات قرآنی – توسط انجمن سینمای جوانان ایران و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خراسان رضوی از 22 تا 24 مرداد ماه در مشهد مقدس برگزار می شود.
انتهای پیام/ ا
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها