امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۱۵:۵۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 29312
تاریخ انتشار: ۶ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۳۱
تعداد بازدید: 74
اسماعیل جلیلی نماینده مردم مسجد سلیمان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به ...

اسماعیل جلیلی نماینده مردم مسجد سلیمان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به جزئیات جلسه کمیسیون برنامه و بودجه که عصر امروز برگزار شد، اظهار داشت: ما سه بحث را در دستور کار قرار دادیم؛ یکی مربوط به عودت طرح ارزیابی‌های بانک مرکزی بود که به دلیل ابهامی که شورای نگهبان به آن وارد کرده بود با حضور قائم مقام شورای نگهبان آقای علیزاده، رفع شد.

جلیلی با اشاره به اصلاح بند «ب» ماده 44 قانون برنامه پنجم توسعه،‌تصریح کرد: پرداخت 100درصدی هزینه‌های درمانی جانبازان توسط بنیاد شهید و ایثارگران و تشکیل کارگروهی که این طرح را بررسی مجدد کند تا از این طریق نواقص آن مرتفع شود،‌ مورد بررسی قرار گرفت.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه افزود: بحث دیگر مربوط به صندوق اعتبارات ویژه برای ازدواج جوانان بود که کارگروهی برای بررسی آن شروع به کار کرده است و ما همچنین تشکیل سازمان برنامه مدیریت را که مقرر شد به مدت شش ماه مسکوت بماند تا کمیته اقتصادی درباره آن تصمیم‌گیری کند، مورد بررسی قرار دادیم.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها