امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۱۰:۰۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 29319
تاریخ انتشار: ۶ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۳۳
تعداد بازدید: 120
به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از النشره، دفتر دبیرکل اتحادیه عرب با صدور بیانیه‌ای نهایت تاسف و تأثر خود را از کشته شدن تعدادی از شهروندان مصری در ...

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از النشره، دفتر دبیرکل اتحادیه عرب با صدور بیانیه‌ای نهایت تاسف و تأثر خود را از کشته شدن تعدادی از شهروندان مصری در درگیری‌های قاهره و شهرهای دیگر مصر ابراز کرد.

این بیانیه با تاکید بر اهمیت تصمیم مقامات مصری برای آغاز تحقیقات فوری در زمینه جزئیات اتفاقاتی که منجر به کشته شدن شهروندان مصری در اسکندریه و قاهره شده، ابراز امیدواری کرد که نتایج این تحقیقات به زودی به افکار عمومی اعلام شود و مسئولان این اقدامات محاکمه شوند.

اتحادیه عرب همچنین از گروه‌های مصر خواست تا بیشترین حد خویشتنداری و تعهد به مسالمت آمیز بودن فعالیت‌ها و عدم تحریک مردم را که به خشونت و ناامنی و بی‌ثباتی در کشور منجر می‌شود، رعایت کنند.

این بیانیه از گروه‌های سیاسی و ملی مصر خواسته است تا در راستای آرام کردن فضای کشور و محافظت از صلح داخلی و همگرایی ملی وارد عمل شوند تا کشور را از مسیر انتقال دموکراتیک قدرت بر اساس اراده آزاد ملت مصر با تمامی ساختارهای آن عبور دهند.

انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها