امروز : پنجشنبه ۲ شهریور ۱۳۹۶ - 2017 August 24
۰۹:۴۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 2932
تاریخ انتشار: ۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۳۷
تعداد بازدید: 152
«سعید سعدی» مدیر پخش دفتر نسیم صبا در گفت و گو با خبرنگار سینمایی فارس درباره برنامه‌ریزی نمایش فیلم «ملکه» گفت: نمایش فیلم «ملکه» در گروه استقلال و ...

«سعید سعدی» مدیر پخش دفتر نسیم صبا در گفت و گو با خبرنگار سینمایی فارس درباره برنامه‌ریزی نمایش فیلم «ملکه» گفت: نمایش فیلم «ملکه» در گروه استقلال و پس از فیلم «تهران 1500» خواهد بود. ارگان‌هایی که داعیه فرهنگ  دفاع مقدس را دارد باید از این نوع فیلم‌ها را حمایت کنند و ارزش‌های آن را در نظر بگیرند.

وی در ادامه گفت: ما با سینماداران قرارداد بسته‌ایم و فیلم را سینماها به نمایش درمی آوردند اما باید حمایت لازم صورت گیرد تا این نوع آثار از سوی مخاطبین مورد توجه قرار گیرد و دیده شوند و تاثیر خود  را بگذارد. سینمادارها باید برای نمایش فیلم‌های دفاع مقدس و فرهنگی تشویق شوند تا فیلم به خوبی ارایه شده و دیده شود و تاثیر خودش را بگذارد.

سعدی درباره زمان مناسب نمایش فیلم گفت: در سال گذشته نیز فیلم سینمایی «روزهای زندگی» را در همین زمان اکران کردیم که فروش خوبی داشت و توانست با مخاطب ارتباط خوبی برقرار کند. به نظرم اکران دوم نوروز برای فیلم «ملکه » مناسب است اما باید از سوی ارگان‌ها و نهادها حمایت شود تا تهیه‌کنندگانی و سرمایه گذاران فیلم‌های دفاع مقدس ترغیب به ساخت چنین آثاری شوند.

بنابراین گزارش، «ملکه» داستان یک دیده‌بان در پالایشگاه نفت آبادان است که هنگام جنگ ایران و عراق رخ می‌دهد. این فیلم مورد توجه کارشناسان و منتقدین قرار گرفت و در جشنواره سی ام فیلم فجر از آن رونمایی شد.

انتهای پیام/
 
برچسب ها:
آخرین اخبار