امروز : یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۱۵:۱۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 29320
تاریخ انتشار: ۶ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۲۱:۳۰
تعداد بازدید: 104
«مجید میلاد» عضو دبیرخانه جمعیت الوفاق بحرین در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در بحرین اظهارداشت: گروه های انقلابی ...

«مجید میلاد» عضو دبیرخانه جمعیت الوفاق بحرین در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در بحرین اظهارداشت: گروه های انقلابی بحرین به زودی نشستی را به منظور ارزیابی جلسه های گفت‌وگو که تاکنون با مسئولان آل خلیفه صورت گرفته است، برگزار خواهند کرد.

وی در مورد تحریم میهمانی افطاری که پادشاه بحرین برای شرکت کنندگان در گفت‌وگوها برگزار کرد، تصریح کرد: دعوت به افطار با گفت وگو ربطی ندارد زیرا گفت‌وگو محاسبات خاص خود را دارد در حالی که این دعوت در واقع سرپوش گذاشتن بر سرکوب مردم و مصادره حقوق آنان است.

میلاد در مورد درخواست دو روز پیش امیر سلمان بن حمد آل خلیفه ولیعهد بحرین از مخالفان برای عذرخواهی گفت: نظام حاکم اعتراض‌های مردم را اقدامات خشونت آمیز برشمرده و در برابر آن برخورد شدیدی را در پیش می گیرد.

وی در مورد اظهارات مطبوعاتی شاه بحرین در خصوص اجرای موارد مورد توافق با نیروهای انقلابی گفت: چیزی در این خصوص وجود ندارد.
انتهای پیام
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها