امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۱۷:۱۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 29326
تاریخ انتشار: ۶ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۲۱:۳۳
تعداد بازدید: 53
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، دیو فرانکو بازیگر جوان سینما که در «خیابان جامپ 21» و «شب وحشت» بازی کرده است، نقش مقابل ون ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، دیو فرانکو بازیگر جوان سینما که در «خیابان جامپ 21» و «شب وحشت» بازی کرده است، نقش مقابل ون را در «سفر تجاری» بازی خواهد کرد.

فیلم‌نامه این کمدی اجتماعی را استیو کونراد نوشته و تا قبل از شروع کار فیلم‌برداری، کن اسکات تغییراتی از آن به وجود خواهد آمد.

قصه این فیلم کمدی درباره یک تاجر موفق و سرشناس است که برای یک سفر کاری راهی اروپا می‌شود. در قاره اروپا و در طول سفر اتفاقاتی رخ می‌دهد که خط اصلی قصه فیلم را به پیش می‌برد.

تهیه کنندگان فیلم گفته‌اند کلید فیلم‌برداری آن را برای اوایل فصل پاییز می‌زنند. «سفر تجاری» برای نمایش عمومی در اواخر فصل بهار سال 2014 آماده خواهد شد.

کن اسکات که قبل از این «مرد پیتزافروش» را با وینس ون کار کرده، می‌گوید هزینه تولید فیلم مشترک جدید آنها حدود 40 میلیون دلار خواهد بود.

وینس ون در شرایطی قرارداد بازی در نقش اصلی «سفر تجاری» را امضا می‌کند که کار تازه‌اش «دوره انترنی» در جدول گیشه نمایش سینما با موفقیت ‌مالی روبرو نشده است.

این فیلم که یکی از امیدهای فصل تابستان جدول گیشه نمایش بود، در طول ماه گذشته فقط 43 میلیون دلار در آمریکای شمالی فروش کرد. هزینه تولید فیلم، حدود 60 میلیون دلار بوده است.

ون در این فیلم با دوست و همکار قدیمی خود اوئن ویلسن هم‌بازی بود. اما «دوره انترنی» موفقیت مالی فیلم‌های مشترک قبلی این دو را تکرار نکرد.

 این بازیگر هم اکنون فیلم «مرد پیتزا فروش» را آماده اکران عمومی دارد. این کمدی خانوادگی درباره مردی است که ناگهان متوجه می‌شود دارای 500 فرزند خوانده در بیش از بیست کلینیک است و با مشکلات مربوط به آن روبرو می‌شود.

ون در قسمت دوم کمدی ماجراجویانه و اجتماعی «مجری تلویزیونی» هم‌بازی کرده است. این فیلم برای سال جاری میلادی به روی پرده سینماهای جهان خواهد رفت.
انتهای پیام/ ا
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها