امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۱۷:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 29338
تاریخ انتشار: ۶ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۲۳:۳۳
تعداد بازدید: 102
به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری فرانسه، در درگیری‌های متعدد که در بخش‌های مختلف عراق روی داد، 14 نفر کشته شدند که 9 نفر از آنها از عناصر ...

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری فرانسه، در درگیری‌های متعدد که در بخش‌های مختلف عراق روی داد، 14 نفر کشته شدند که 9 نفر از آنها از عناصر امنیتی کُرد هستند.

یکی از انفجارهای تروریستی در منطقه طوزخرماتو در شمال بغداد علیه یک گشتی امنیتی روی داد که 9 نیروی نظامی در آن کشته شدند.

بر اساس این گزارش عامل انتحاری با یک خودروی بمب‌گذاری شده یک گشتی نیرهای کرد را منفجر کرد که در این حمله 9 نفر کشته و 9 تن دیگر زخمی شدند.

یک افسر پلیس نیز اعلام کرد که در انفجار یک بمب دست‌ساز در داخل اتوبوس شهری در منطقه الکراده دو نفر کشته شده و هشت تن دیگر نیز زخمی شدند.

کریم الزیدی سخنگوی پلیس بصره نیز گفت که افراد مسلح ناشناس یکی از کارمندان شرکت نفت جنوب را در منطقه ابوالخصیب در بصره ترور کردند. همچنین در یک حمله تروریستی دیگر یک شیخ عشیره در جنوب بغداد کشته شد.

در انفجار یک بمب در خودروی یک سرهنگ از پلیس بصره نیز که از سوی عناصر تروریستی کار گذاشته شده بود، چهار نفر زخمی شدند.

در سامرا نیز عناصر مسلح ناشناس به یک نقطه ایست و بازرسی پلیس حمله کردند که یک پلیس در این حمله کشته شد و  دو تن دیگر نیز زخمی شدند.

به این ترتیب در اقدامات تروریستی متعدد در عراق 14 نفر کشته شدند که بیشتر آنها عناصر امنیتی بودند، عراق از جولای گذشته تاکنون با موج جدیدی از خشونت‌ها مواجه شده و بر اساس آمار خبرگزاری فرانسه بیش از 730 نفر در اقدامات تروریستی در این مدت کشته شدند.

انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها