امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۲۰:۴۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 29341
تاریخ انتشار: ۶ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۲۳:۳۳
تعداد بازدید: 127
به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از المنار، برخی منبع خبری اعلام کردند که در کشتار منطقه خان العسل که به دست تروریست های سلفی مخالف دولت در سوریه روی ...

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از المنار، برخی منبع خبری اعلام کردند که در کشتار منطقه خان العسل که به دست تروریست های سلفی مخالف دولت در سوریه روی داد، بر خلاف اعلام شبه نظامیان بیش از 220 نظامی و غیر نظامی کشته شدند.

با چندین روز از جنایت های تروریست های مسلح سوری در منطقه خان العسل همچنان ابعاد این کشتار جمعی تروریست‌ها ناشناخته باقی مانده است، تروریست‌های سوری از طریق تریبون‌های رسانه‌ای خود ادعا می کنند تنها 51 نظامی را ترور کرده اند، اما منابع خبری این آمار را 220 نظامی و غیر نظامی اعلام کرده‌اند.

شیخ عبدالرحمن علی ضلع رئیس مرکز مطالعات و بررسی های وحدت اسلامی در بلاد الشام در همین راستا در گفت‌وگو با پایگاه خبری العهد گفت که تعداد کسانی که در کشتار جمعی خان العسل کشته شده‌اند، بالغ بر 210 شهروند هستند که همگی آنها الان در بیمارستان حلب هستند.

وی تاکید کرد که 75 شهروند نیز همچنان در دست تروریست ها هستند و 65 نفر دیگر نیز بر اثر حملات موشکی تروریست‌ ها زیر آوار مانده اند و 75 شهروند نفر دیگر نیز در داخل خان العسل در محاصره تروریست ها قرار گرفته اند.

عبدالرحمن الضلع با نژادپرستانه خواندن این جنایت تروریست ها می‌افزاید که چیزی که رسانه‌ها به آن توجه نمی کنند، این است که 95 درصد مردم خان العسل از شیعیان هستند و به همین علت است که تکفیری ها و تروریست‌ها بدترین جنایت‌ها را در این منطقه انجام می دهند،‌این جنایت ها از پاره کردن شکم زن باردار گرفته تا کشتار کودکان و نظامیان در گوشه و کنار این شهر روی داده است.

وی در مورد عملیات تکفیری‌ها برای تسلط بر این شهر گفت که عناصر جبهه تروریستی النصره با خیانت تعداد معدودی از نظامیان ارتش از داخل شهر از شمال خان العسل به این شهر نفوذ کردند و تروریست‌های دولت شام و عراق نیز از غرب وارد شدند.

انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها