امروز : پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 19
۱۶:۰۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 29389
تاریخ انتشار: ۷ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۳۱
تعداد بازدید: 68
حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین‌شهر در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، از ...

حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین‌شهر در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، از نامه درخواست حدود 150 نفر از وکلای ملت از رئیس جمهور برای پرداخت نقدی مطالبات ایثارگران خبر داد و اظهار داشت: هم‌اکنون بنیاد شهید و امور ایثارگران در حال اخذ تعهد‌نامه‌ای از ایثارگران است تا مطالبات آنان را از طریق واگذاری سهام پرداخت کند که ایثارگران نسبت به این موضوع ناراضی‌اند.

وی افزود: طبق بند 12-27 قانون بودجه سال 92، دولت مکلف بوده شرکت مادر تخصصی هولوینگ خلیج فارس را به فروش برساند و درآمد آن را به خزانه واریز کند و بر اساس این درآمد، مطالبات ایثارگران به صورت نقدی پرداخت شود. اما هم‌اکنون بنیاد شهید و امور ایثارگران بر اساس قانون بودجه سال 1391 عمل می‌کند.

حاجی با بیان اینکه دلیگانی هم اکنون حدود 150 نفر از نمایندگان این نامه را امضاء کرده‌اند، گفت: ما در این نامه می‌خواهیم از رئیس جمهور درخواست کنیم که مطالبات ایثارگران طبق بودجه 92 به صورت نقدی پرداخت شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها